Kiedy książę Harry i jego małżonka Meghan Markle zdecydowali się na Megxit, musieli liczyć się z tym, że razem z odejściem z royalsów zmuszeni będą zrzec się obowiązków tytułu oraz dóbr materialnych. Podczas głośnego wywiadu u Oprah Sussexowie zdradzili szczegóły odejścia z rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry wezmą kolejny ślub?

Ostatnie dni dla brytyjskiej rodziny królewskiej były naprawdę przewrotne i zaskakujące. Kiedy w telewizji wyemitowano kontrowersyjny wywiad Harry’ego i Meghan przeprowadzony przez Oprah Winfrey cały świat niemal zaniemówił. Małżeństwo wyjawiło wiele skrywanych dotąd faktów.

Jednym z nich było to, że Sussexowie pobrali się dwa przed emitowanym w mediach głównym wydarzeniem. Z oficjalnych dokumentów wynika jednak, że Meghan i Harry pobrali się właśnie 19 maja.

Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC
Książę Harry, Meghan Markle. Źródło: Youtube BBC

Mało tego, słowa Sussexów zdementował sam arcybiskup Justin Welby. Duchowny przyznał, że akt ślubu podpisał 19 maja, czyli wtedy, kiedy miała miejsce oficjalna ceremonia.

Wszystko to ma się wydarzyć na oczach milionów widzów

Jak widać dwa śluby dla Meghan i Harry’ego to za mało. Para planuje wziąć kolejny, tym razem w… programie typu reality-show.

Prowadzący przez Jessice Mulroney program „I Do, Redo” ma za zadanie pomóc 10 parom, których ceremonie ślubne nie były idealne. Producenci reality-show spełniają marzenia nowożeńców i organizują im ślub marzeń.

Ślub Meghan i Harry’ego nie wyglądał tak, jak chcieliby tego Sussexowie. Był on podporządkowany do dworskich zasad. Dlatego podobno para chce się pobrać ponownie, tym razem w amerykańskim stylu.

Myślicie, że to dobry pomysł?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO