Obserwując wydarzenia mające miejsce na całym świecie w różnych okresach nietrudno dojść do wniosku, że wielu z nich nie da się racjonalnie wyjaśnić. Część zdarzeń przypisuje się po prostu mocom dużo silniejszym niż człowiek.

Są osoby, które uważają, że niektóre zjawiska zostały wywołane przez samego Boga lub jego wysłanników. Na jednym z kanałów w serwisie Youtube, który opisuje tego typu wydarzenia, co jakiś czas można znaleźć ciekawe treści. Autor kanału Zjawiska Niewyjaśnione postanowił przybliżyć kolejną sytuację, która zdaniem internautów mogła być cudem.

Źródło: Youtube Zjawiska Niewyjaśnione
Źródło: Youtube Zjawiska Niewyjaśnione

Bóg zesłał na Ziemię znak podczas chrzcin?

Sprawa dotyczy chrzcin pewnego dziecka. Zdaniem narratora sytuacja mogła być cudem – nie da się go wytłumaczyć racjonalnie. O co chodzi?

Wszystko wydarzyło się w Meksyku. Podczas chrztu chłopca imieniem Valentino stało się coś, co zdziwiło wiele osób. Co takiego?

Źródło: Youtube Zjawiska Niewyjaśnione
Źródło: Youtube Zjawiska Niewyjaśnione

Ksiądz lekko skropił głowę dziecka. Wówczas pewna kobieta spostrzegła, że woda przybrała nietypowy kształt – zdaniem świadków wyglądał on podobnie do różańca.

Zdjęcie bardzo szybko trafiło do zdjęcia. Jego autorka nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Ksiądz udzielający chrztu uważa, że wydarzenie było „niejasne”, a on sam go nie widział.

Z kolei wierni uznali, że nie ma mowy o pomyłce – to cud. Co wy sądzicie? Uważacie, że możemy mówić o cudzie, czy to przesadzona opinia?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: EMERYTURY GWIAZD BUDZĄ KONTROWERSJE! KTO OTRZYMUJE OD ZUS – U OGROMNE KWOTY, A KOMU LEDWO STARCZA NA MIESIĘCZNE WYDATKI

O tym się mówi w Polsce: NOWE PRZEPISY W SPRAWIE MASECZEK I KWARANTANNY ORAZ DLA OZDROWIEŃCÓW. WYDANO WAŻNE ROZPORZĄDZENIE. JAKIE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OBECNIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY