Wokół wyborów prezydenckich w USA narosło wiele emocji, pojawiło się także sporo skandali, z włamaniem tłumu zwolenników Donalda Trumpa do Kapitolu i zamieszkami, wskutek których zginęło kilka osób, włącznie.

To może nie być jeszcze koniec – wszak obecny prezydent USA wraz z rodziną jeszcze mieszkają w Białym Domu. I choć taki stan rzeczy nie potrwa już zbyt długo, to Donald Trump, który wcześniej nawoływał swoich zwolenników do wyjścia na ulice, a także wciąż odgraża się, że wybory zostały mu „skradzione”, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak przypomina Pomponik, obecny prezydent Stanów Zjednoczonych nie planuje pojawić się na zaprzysiężeniu swojego następcy.

Ivanka Trump i Donald Trump. Źródło: Youtube FUSION
Ivanka Trump i Donald Trump. Źródło: Youtube FUSION

Czy Donald Trump wybaczy Ivance tę decyzję?

Wygląda na to, że inne zamiary ma jednak jego córka, Ivanka Trump. Podobno zamierza ona wziąć udział w zaprzysiężeniu Joe Bidena. Te wieści z pewnością musiały rozwścieczyć jej ojca.

Wynik wyborów jest już zatwierdzony przez Kongres, jednak Donald Trump wciąż twierdzi, że doszło do oszustw i były one sfałszowane. Ze względu na jego nawoływanie do agresji i treści, które zamieszczał w mediach społecznościowych, został już zbanowany na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Ivanka Trump. Źródło: Youtube Los Angeles Times
Ivanka Trump. Źródło: Youtube Los Angeles Times

Zapewne teraz wychodzi z siebie, gdy dowiedział się, że – wbrew jego wcześniejszym zapewnieniom – 39-letnia Ivanka Trump chce uczestniczyć w zaprzysiężeniu Joe Bidena. Jak podają źródła, Donald Trump uważa, że jego córka planuje przyciągnąć „oszustów, którzy próbują pozbawić go władzy”.

Z kolei jego córka miała już zapewnić Donalda Trumpa, że jeśli weźmie on udział w kampanii prezydenckiej w 2024 roku, tym razem nie zamierza mu pomagać.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ