77-letni Joe Biden rywalizował z Donaldem Trumpem podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Cały świat żył kilkudniowym liczeniem wyników i czekał na ogłoszenie prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ostatecznie okazało się, że Joe Biden pokonał swojego 74-letniego rywala, Donalda Trumpa, i zostanie nowym prezydentem. Teraz opinia publiczna zastanawia się, co wiadomo o nowym prezydencie Stanów Zjednoczonych.

Joe Biden. Źródło: Youtube
Joe Biden. Źródło: Youtube

Joe Biden – ile posiada i jak dużo zarabia?

Pomponik dotarł do informacji na temat zarobków oraz majątku Joego i Jill Bidenów. Okazało się, że udało im się całkiem sporo osiągnąć. Małżeństwo posiada dwa domy warte łącznie 4 miliony dolarów.

To jeszcze nie wszystko – mają także sporo oszczędności, szacuje się, że ich cały majątek wynosi aż 9 milionów dolarów, a więc całkiem sporo. Wielu osobom nigdy nie uda się zgromadzić tak dużych sum.

Warto jednak przypomnieć, że choć 9-milionowy majątek brzmi naprawdę dobrze, to jeszcze nic przy Donaldzie Trumpie, który ma łączny majątek w wysokości aż 2,4 mld dolarów.

Joe Biden. Źródło: Youtube
Joe Biden. Źródło: Youtube

Joe Biden tylko w latach 1998-2019 może pochwalić się zarobkami na poziomie aż 22,5 miliona dolarów, przy czym ponad 75% z tej kwoty udało mu się zarobić po 2017 roku.

Joe Biden zarabiał 155 tys. dolarów w ciągu roku na stanowisku senatora, zaś gdy był wiceprezydentem – aż 225 tys. dolarów rocznie.

Największe zarobki dały Bidenom także dwie książki oraz dwie firmy, Giacoppa i CelticCapri.

To też może cię zainteresować: SZPITAL TYMCZASOWY NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE ŚWIECI PUSTKAMI. DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE, SKORO W SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIĘCEJ PIENIĘDZY DLA EMERYTÓW JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU. O ILE WIĘCEJ OTRZYMAJĄ NAJBIEDNIEJSI SENIORZY

O tym się mówi w Polsce: WARSZAWA: CZY COROCZNY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI SIĘ ODBĘDZIE? ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ, ŻE TAK, ALE W ZMIENIONEJ FORMIE. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: AMERYKA JEST ZACHWYCONA NOWĄ PIERWSZĄ DAMĄ. KIM JEST JILL BIDEN? POLITYK NIE MÓGŁ LEPIEJ TRAFIĆ

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA ZAMIEŚCIŁA W SIECI ZDJĘCIE ZE SZPITALA. FANI NIE MOGLI POZOSTAĆ NA NIE OBOJĘTNI