Kevin Spacey to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów. Gwiazdor święcił międzynarodowe triumfy od kilku dekad. Zagrał niezapomniane role, dzięki którym udało mu się uzyskać aż dwa Oscary.

CZARNE CHMURY NAD GWIAZDOREM

Mimo że w życiu zawodowym wiodło mu się doskonale, nieoczekiwanie okazało się, że Kevin Spacey w życiu prywatnym kryje bardzo mroczne tajemnice. Kilka lat temu wybuchła ogromna afera, kiedy kilku mężczyzn wyznało, że aktor zachowywał się niewłaściwie w stosunku do nich i zmuszał ich do kontaktów seksualnych.

Jednym z tych mężczyzn był działacz na rzecz ruchów LGBT Anthony Rapp, który wyznał, że Kevin Spacey molestował go, gdy mężczyzna miał zaledwie 14 lat.

W związku z wybuchem ogromnego skandalu, aktor przyznał się, że miał zarówno kontakty intymne z kobietami, jak i z mężczyznami. Wydał też oświadczenie, w którym określił się jako homoseksualista.

Lista mężczyzn, na których Kevin Spacey miał wymusić różnego rodzaju kontakty intymne, jest długa. Teraz okazało się, że zmarło dwóch z nich, którzy zgłosili względem niego swojego oskarżenia.

Jako pierwszy w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł masażysta, który znany jest jedynie pod pseudonimem „John Doe”. Do jego zgonu doszło dwa miesiące temu, a nadal do opinii publicznej nie została podana jego przyczyna.

„John Doe” twierdził, że w 2016 roku Kevin Spacey kazał mu dotykać swoich genitaliów podczas wykonywania masażu w jego willi w Malibu.

NIEPOKOJĄCE SAMOBÓJSTWO

Teraz media obiegła informacja, że samobójstwo popełnił Ari Behn, czyli były mąż księżniczki Norwegii. Mężczyzna miał 47 lat. Jak twierdził Ari Behn, podczas ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla, którą prowadził Spacey, doszło do niepokojącej sytuacji, którą zainicjował aktor.

Jak Ari Behn relacjonował w rozmowie z norweskim radiem P4, Spacey miał zaproponować wspólne wyjście na papierosa, a później złapać go niespodziewanie za krocze.

Przypomnij sobie o… ANTONI KRÓLIKOWSKI WZIĄŁ POTAJEMNY ŚLUB? AKTOR DAŁ TO DO ZROZUMIENIA W BARDZO DYSKRETNY SPOSÓB

Jak informował portal Życie: NIEBYWAŁE! GWIAZDA SERIALU "RANCZO" TRAFIŁA ZA KRATKI. ZA CO ZAMKNIĘTO JĄ W WIĘZIENIU

Portal Życie pisał również o… TAK WYGLĄDA DZIŚ NAJSTARSZY SYN MICHAELA JACKSONA. CZY JEST PODOBNY DO TATY [ZDJĘCIA]