McDonald’s postarało się, aby świąteczny czas był jeszcze bardziej wyjątkowy dla klientów. Zorganizowana została specjalna akcja, w ramach której dzieci mogą otrzymać darmowe książki. Bezpłatna publikacja nazywa się „Świąteczne przygody Archiego” i opowiada historię renifera o imieniu Archie oraz jego przyjaciół.

Sieciówka przekaże dzieciom 500 tysięcy darmowych egzemplarzy książki. Aby ją otrzymać wystarczy wypełnić formularz internetowy do 1 stycznia 2020 roku. Książki wysyłane będą pocztą pod wskazany adres. W związku z faktem, że liczba książek jest ograniczona, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Uprawnione do zgłoszeń są tylko osoby, które osiągnęły pełnoletniość. W regulaminie akcji wyraźnie również zaznaczono, że na jedno gospodarstwo domowe może przypaść jeden egzemplarz książki.

Osoby, którym nie uda się zdobyć książki, nie powinny być rozczarowane. McDonald’s postanowiło udostępnić również „Świąteczne przygody Archiego” jako audiobook oraz jako ebook przeznaczony na czytniki Kindle.

Audiobook czyta piłkarz Peter Crouch i jest on udostępniony dla mieszkańców Wielkiej Brytanii na stronie https://www.reindeerready.co.uk. Pod tym samym adresem udostępniony został ebook. Można go też ściągnąć z Amazona na urządzenie Kindle lub aplikację. Do tego potrzebne jest posiadanie konta Amazon, ale jest to usługa darmowa.

McDonald’s rozkręca świąteczną atmosferę w Wielkiej Brytanii nie tylko poprzez tysiące darmowych książek. Siecówka rozda również 2 tysiące specjalnych świątecznych swetrów.

Przypomnij sobie o… OCHRONIARZE WYRZUCILI KLIENTÓW Z RESTAURACJI, A NASTĘPNIE ICH NAPADLI. WSZYSTKO NA OCZACH WIELU ŚWIADKÓW [WIDEO]

Jak informował portal Życie:DNI WOLNE OD PRACY W 2020 ROKU. NA ILE WOLNEGO MOŻEMY LICZYĆ

Portal Życie pisał również o… CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY