Do całego zdarzenia doszło około godz. 2:30 w nocy z 26 na 27 października bieżącego roku.

Na początku filmu, który trafił do sieci, widać, jak ochroniarze wywlekają klientów z lokalu. Następnie próbują ich unieruchomić, a gdy jeden z klientów chce wstać, ochroniarz kopie go tak, że się przewraca. Następnie przy kolejnej próbie wstania ponownie go kopie.

Na miejsce przyjeżdża karetka pogotowia i zabierają rannego, skopanego mężczyznę na noszach.

Wszystko to działo się przed tawerną Adamek w Słupsku. Opublikowane w sieci nagranie jest dobrej jakości i dokładnie widać przebieg wydarzeń, można także wychwycić komentarze świadków.

Nietrzeźwi klienci mówią po rosyjsku. Ochroniarze użyli na nich również gazu pieprzowego. Można zauważyć także przedmiot, który prawdopodobnie jest pistoletem – być może należał do klientów i to jest powód interwencji? Na początku nagrania jeden z ochroniarzy wychodzi ze wspomnianym przedmiotem, mówiąc „gazówka”.

Klienci zostali mocno pobici oraz skopani, podczas leżenia i klęczenia dodatkowo spryskani gazem. Na nagraniu widać także radiowóz policyjny, prawdopodobnie policjanci obserwują całe zajście.

- To rzeczywiście bardzo mocny film– komentuje oficer prasowy policji w Słupsku, Monika Sadurska.

- Udało mi się uzyskać informację, że tego dnia w nocypatrol policyjnyinterweniował przed Adamkiem. Jednak potrzebujemy więcej czasu na ustalenie, czy i pod jakim kątem zajmujemy się tą sprawą, oraz wyjaśnić szczegóły zajścia.

„Głos Pomorza” próbował skontaktować się z właścicielem restauracji, jednak nie było go na miejscu, a pracownicy bez zgody szefa nie chcieli komentować zdarzenia.

Córka właściciela wyjaśnia, że na tym filmie widać akcję odbierania broni klientowi, który zagroził nią jednej z pracownic. W sprawie pozostałych informacji poleca kontaktować się z policją.

Przypomnij sobie o… DNI WOLNE OD PRACY W 2020 ROKU. NA ILE WOLNEGO MOŻEMY LICZYĆ

Jak informował portal Życie: PUŁAPKA, W KTÓRĄ WPADAJĄ KIEROWCY. JAK ZŁODZIEJE AUT OSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI

Portal Życie pisał również o… EMERYTURA 2019. TE ZMIANY DOTKNĄ PONAD 100 TYSIĘCY KOBIET