Już dziś polska kadra skoczków narciarskich rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu! Jednak Piotr Żyła napędził swoim fanom strachu! Skoczek poinformował bowiem, że zrywa z karierą sportową. Czujniejsi kibice od razu zwrócili jednak uwagę na kalendarz!

Zabawny żart Piotrka Żyły

- Hmmm, tak sobie myślę, że miałem dziś zacząć trenować. Ale kończę ze sportem. Idę w Rock and Roll – taki post pojawił się dziś na oficjalnym Instagramie Piotra Żyły.

Jednak czujni fani nie dali się nabrać i natychmiast zauważyli, że dziś jest przecież 1 kwietnia, a więc Prima Aprilis. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zaznaczali, że nie z nimi takie numery!

Jak jednak informuje portal Sportowe Fakty Wirtualnej Polski, żart Piotra Żyły nie wziął się znikąd. Kilka lat temu nasz skoczek zaraził się bowiem pasją do gry na gitarze, którą przekazał mu ówczesny trener polskiej kadry – Sterfan Horngacher.

Nowa pasja skoczka!

Sam Maciej Kot, jeden z naszych skoczków, a prywatnie przyjaciel Piotrka Żyły wyznał, że znany skoczek praktycznie nie rozstaje się z gitarą i zabiera ją nawet na każde zawody! Gra na gitarze to dla Żyły sposób na relaks i rozładowanie emocji tuż przed startem.

Warto zaznaczyć, że zaledwie kilka dni temu Piotr Żyła podczas rozmowy z TVP Sport wyznał, że jest już gotowy do treningów i da siebie wszystko podczas przygotowań do nowego sezonu!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KORONAWIRUS ZBIERA CORAZ WIĘCEJ OFIAR. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. JEDEN Z LEKARZY DOSADNIE POWIEDZIAŁ, CO MYŚLI, O PODEJŚCIU WIELU OSÓB

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: NIEBAWEM ZNAJDZIEMY SIĘ W NAJGORSZYM ETAPIE TRZECIEJ FALI PANDEMII? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO SWOICH SŁÓW

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU