Nie da się ukryć, że sukces Kamila Stocha, który wczoraj po raz trzeci zajął pierwsze miejsce w Turnieju Czterech Skoczni, napawa wszystkich Polaków niesamowitym poczuciem dumy!

Niesamowity sukces!

Wczoraj w oczach wielu Polaków pojawiły się łzy wzruszenia. Radości nie kryli członkowie naszej kadry, którzy natychmiast po skoku Kamila Stocha unieśli go w górę na ramionach i z radosnymi okrzykami na ustach cieszyli się z sukcesu ich kolegi.

Jak informuje portal Onet, kciuki za Kamila Stocha trzymał także pierwszy trener naszego skoczka – Zbigniew Klimowski. Jak sam przyznał, mimo iż jest przyzwyczajony do niesamowitych sukcesów Kamila Stocha, wczorajszy sukces wywołał wzruszenie!

Co więcej, Zbigniew Klimowski wyznał, że jego marzeniem jest, aby Kamil Stoch startował jeszcze przez kilka lat! Były trener naszego skoczka przyznaje co prawda, że będzie to możliwe tak długo jak pozwoli na to zdrowie, jednak trzyma kciuki, aby trwało to jak najdłużej!

Były trener naszego skoczka pokłada nadzieję w młodych!

Zbigniew Klimowski obecnie jest trenerem kadry juniorów. Jak sam przyznaje, wśród młodych sportowców dużo jest bardzo zdolnych młodych skoczków. Problemem jest jednak brak skoczni oraz śniegu!

Mimo wszystko były trener Kamila Stocha ma nadzieję, że wśród juniorów znajdzie się kilku godnych następców naszego fenomenalnego mistrza! Na razie trzymamy jednak kciuki za dalsze osiągnięcia Kamila Stocha oraz jego kolegów z kadry, którzy również osiągają fenomenalne wyniki!

Jak informował portal "Życie": NIEKWESTIONOWANY SUKCES POLAKÓW W 69. TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI! PIOTR ŻYŁA ZNÓW ZASKOCZYŁ PODCZAS WYWIADU

Przypomnij sobie: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Portal "Życie" pisał również: JACEK KURSKI CHWALI SIĘ SUKCESEM TVP. OKAZUJE SIĘ, ŻE POLACY CHĘTNIEJ OGLĄDALI KAMILA STOCHA, NIŻ SYLWESTER MARZEŃ TVP

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA