Choć ostatnio bardzo mało nam powodów do radości sytuację zmienił nieco Robert Lewandowski, który został najlepszym piłkarzem świata. Niewiarygodne komu zawdzięcza swój sukces!

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem na świecie

Robert Lewandowski ma za sobą najlepszy sezon w swojej karierze. Piłkarz zaliczył 55 goli i 10 asyst w 47 meczach. Ponadto Lewandowski zdobył także trzy trofea!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/screen Youtube @Jastrząb Post
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/screen Youtube @Jastrząb Post

Robert Lewandowski ma 32 lata. Piłkarz urodził się 21.08.1988 w Warszawie. Lewandowski jest środkowym napastnikiem. W reprezentacji Polski zagrał aż 114 razy i zdobył aż 63 gole! Lewandowski aktualnie gra w niemieckim Bayernie. Jego aktualna wartość rynkowa to aż 60,00 mln euro.

Lewandowski otrzymał ostatnio nagrodę Goal 50, która otrzymuje się od dziennikarzy i redakcji z całego świata. Jest to wyróżnienie dla najlepszego zawodnika męskiego w danym sezonie piłkarskim. Po otrzymaniu nagrody Goal 50 Lewandowski wyznał, że spełniło się jego największe z marzeń.

Oprócz tego Lewandowski otrzymał także w tym roku nagrodę UEFA Best Player in Europe, Piłkarza roku w Niemczech, Mistrza Niemiec, Pucharu Niemiec i Superpucharu UEFA. Jego osiągniecia są imponujące.

Redakcji Faktu udało się dotrzeć do samego Roberta i spytać o to, jak czuje się w nowej roli. Podczas Lewandowski wymienił kilka osób, którym szczególnie chce podziękować. Okazuje się, ze mistrz świata pragnie podziękować swoim fanom, żonie i córkom a także swoim rodzicom. Jak wyznał najlepszy piłkarz świata to oni nauczyli go dążenia do celu. Jak dodał Lewy, wie, ze jego zmarły tata patrzy na niego z góry i jest dumny.

Lewandowscy, screen YT
Lewandowscy, screen YT
Lewandowscy, screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB