Z pandemią koronawirusa świat mierzy się już od dobrych kilku miesięcy, do Polski COVID-19 dotarł w marcu. Od tego czasu sytuacja jest dynamiczna, a kroki podejmowane przez rządzących – zdecydowane.

Po początkowej narodowej kwarantannie i wielu obostrzeniach przyszedł czas, w którym, by nie dopuścić do jeszcze większego kryzysu, zdecydowano się na odmrożenie gospodarki, a także ponowne zezwolenie m.in. na organizację imprez, np. wesel czy komunii. Niestety, te działania sprawiły, że obecnie Polska raportuje coraz więcej przypadków zarażeń COVID-19.

Stoch ma koronawirusa

Obecna sytuacja sprawia, że wielu z nas zastanawia się, co czeka nas w najbliższej i nieco dalszej przyszłości. Choć koronawirus jest z nami już od kilku miesięcy i zmuszeni byliśmy przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, spora część Polaków wciąż odczuwa strach przed zarażeniem.

Koronawirus teraz częściej dotyka sportowców. Do grona zarażonych dołączył także znany piłkarz Miroslav Stoch. O swoim samopoczuciu piłkarz poinformował w mediach społecznościowych.

Reprezentant Słowacji poinformowała o zarażeniu Korona wirusem na swoim Instagramie. Popularny piłkarz uspokoił swoich fanów, zaznaczając że otrzymał specjalny zalecenia od swojego medyka i póki co nic złego z nim się nie dzieje. Aktualnie piłkarz przebywa na kwarantannie.

"Czuję się dobrze, nie mam problemów. Postępuję zgodnie z zaleceniami lekarzy i pozostaję w domu" - napisał na portalu społecznościowym Stoch.

Przypomnij sobie o… KSIĄŻĘ HARRY KŁÓCI SIĘ Z KRÓLOWĄ? POWÓD MIAŁ BYĆ ZASKAKUJĄCY, O CO CHODZI