Nie da się ukryć, że Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Co więcej artysta jest uwielbiany przez kobiety, a wszystko to za sprawą jego atrakcyjnego wyglądu!

Niesamowita popularność!

Jak przypomina portal Jastrząb Post, największą popularność przyniosła aktorowi rola Marcina w popularnym serialu „M jak Miłość”. Co więcej, to dzięki tej roli przez trzy kolejne lata artysta otrzymywał TeleKamerę dla najlepszego aktora! Jednak kariera Mikołaja Roznerskiego mocno się rozwija i obecnie aktor otrzymuje już wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji!

Co więcej, aktor nie narzeka także na życie miłosne. Jak doskonale wiemy od pewnego czasu jest w związku z Adrianą Kalską, a ich miłość nieustannie rozkwita. Jednak ostatnio na instagramowym profilu Mikołaja Roznerskiego pojawiło się zdjęcie, na którym to przytula się do innej kobiety! Jak się okazuje, aktor zapozował do zdjęcia ze swoją ukochaną mamą!

Internauci nie szczędzą zachwytów!

- Moja 38 letnia miłość… Mama była na spektaklu ,,Kontrakt ,, w @teatr_imka i powiedziała ,że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem rade, konfrontujac się z Mrożkiem. No a jak Mama powie to nie ma .. – napisał aktor pod zdjęciem!

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to fani zachwalali relację aktora i jego mamy!