Nie da się ukryć, że Dawid Kwiatkowski to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w młodym pokoleniu. Jego piosenki są obecne w niemal każdej stacji radiowej, płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, a na koncertach bawią się tłumy nastolatków.

Niesamowita kariera!

Dawid Kwiatkowski swoją muzyczną przygodę rozpoczął już w 2012 roku kiedy to został laureatem konkursu „Askana Łowi talenty” i wygrał nagrodę o wartości 10 tysięcy złotych, a całą kwotę przeznaczył na muzyczny rozwój.

W 2013 roku młody artysta otrzymał już statuetkę podczas gali Glam Awards 2013. Po tym wydarzeniu jego kariera nabrała niesamowitego tempa, a przez fanki i fanów nazywany był polskim Justinem Bieberem.

Jak jednak informuje portal Pomponik, nie wszystko w życiu Dawida Kwiatkowskiego układało się tak, jak sobie tego wymarzył. Okazuje się bowiem, że jego mama Agnieszka Kwiatkowska przez wiele lat zmagała się z chorobą alkoholową, która znacznie wpływała na życie młodego artysty.

Nie było kolorowo!

Prawdę o chorobie swojej mamy Dawid Kwiatkowski ujawnił dopiero niedawno, chciał tym zmotywować młodych ludzi do spełniania swoich marzeń i pokazać im, że każdy z nas na swojej drodze musi zmagać się z problemami! Głos na temat przeszłości zabrała także sama Agnieszka Kwiatkowska.

- Pamiętam, jak stawał w progu i mówił: "Znów jesteś pijana, nie będę miał śniadania do szkoły". Wstyd mi jest. Przegapiłam okres, kiedy on zaczął tworzyć, pisać – wyznała mama Dawida Kwiatkowskiego podczas nagrań do odcinka „Uwagi” poświęconemu młodemu artyście.

Jak wyznał Dawid Kwiatkowski, to on zaprowadził swoją mamę na odwyk i pomógł jej wyjść z uzależnienia. Bardzo pomogła mu we wszystkim jego ukochana babcia.

- Nie boję się mówić o dzieciństwie, nie użalam się nad sobą. Chcę pokazać wszystkim ludziom, którzy mnie obserwują, że da się. Nie ważne ile masz środków, jakie masz warunki. Da się spełnić to, o czym marzysz – zaznaczył Dawid Kwiatkowski podczas rozmowy w „Uwadze”.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: CZEKAJĄ NAS OGROMNE ZMIANY W PENSJACH! KTO ZYSKA, A KTO STRACI NA NOWYCH ZASADACH WPROWADZONYCH PRZEZ RZĄD

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZNALEZISKA W WYNAJMOWANYM MIESZKANIU! CO TAKIEGO ODKRYŁ W PODŁODZE