Od pewnego czasu brytyjska rodzina królewska nieustannie gości na pierwszych stronach gazet oraz portali informacyjnych. Niestety, najczęściej powodem nie są dobre informacje, a nieustanne konflikty i nieporozumienia pomiędzy członkami rodziny.

O co chodzi tym razem?

Jak doskonale pamiętamy, dokładnie 6 czerwca na świecie pojawiło się drugie dziecko księcia Harry’ego oraz Meghan Markle. Córeczka pary otrzymała imiona Lilibet Diana, a już niebawem ma zostać ochrzczona. Jednak okazuje się, że ceremonia stała się kością niezgody w rodzinie!

Portal Plotek informuje, że Meghan oraz książę Harry nie zamierzają ochrzcić swojej córeczki zgodnie z tym, jak nakazuje tradycja brytyjskiej rodziny królewskiej. Ceremonia powinna być bowiem przeprowadzona w jednej z królewskich kaplic, a woda święcona używana do chrztu jest sprowadzona z rzeki Jordan, tej samej, w której to Jan Chrzciciel ochrzcił Jezusa.

To nie koniec konfliktu?

Okazuje się, że Meghan oraz Harry nie zamierzają przeprowadzić chrztu małej Lilibet w taki sposób, a dodatkowo chcą, aby cała uroczystość miała wyjątkowo kameralny charakter.

- Meghan chce, żeby ceremonia była mikroskopijna. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości – przekazał jeden z tajemniczych informatorów podczas rozmowy z portalem New Idea.

Czy takie plany pary spowodują, że konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej znów przybierze na mocy? Na ten moment królowa Elżbieta II nie zabrała oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ WRESZCIE CIESZY SIĘ WOLNOŚCIĄ. NIE JEST JEDNAK DO KOŃCA USATYSFAKCJONOWANA. JAK PRZEBIEGŁ ROZWÓD ARTYSTKI Z ANDRZEJEM DUŻYŃSKIM

Portal "Życie Polska" pisał również: CZEKAJĄ NAS OGROMNE ZMIANY W PENSJACH! KTO ZYSKA, A KTO STRACI NA NOWYCH ZASADACH WPROWADZONYCH PRZEZ RZĄD

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE