Jak donosi portal "Jastrząb Post", książę George postanowił napisać list do swojego wujka, księcia Harry'ego. Jeden z tygodników przekazał, co znalazło się w poruszającej wiadomości napisanej przez najstarszego syna księcia Williama.

Książę George napisał list do księcia Harry'ego

Od narodzin losy księcia George'a bacznie śledzą fani rodziny królewskiej na całym świecie. Chłopiec przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku w tym samym szpitalu, w którym urodził się jego ojciec, książę William. Pierwszą oficjalną podróż wspólnie z rodzicami odbył mając zaledwie 9 miesięcy.

Książę George skończył niedawno 8 lat i choć rodzice starają się trzymać go z dala od problemów z jakimi boryka się rodzina królewska, najstarszy syn księżnej Kate i księcia Williama zdaje sobie sprawę, że nie ma już blisko niego jego ukochanego wujka, księcia Harry'ego. Nie jest tajemnicą, że Harry był mocno zżyty z bratankami i często ich odwiedzał.

Jednak od momentu przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych pociechy księcia Williama praktycznie w ogóle nie mają kontaktu z wujkiem Harrym. Znawcy brytyjskiej monarchii wskazują, że choć książę George ma zaledwie 8 lat zdążył zauważyć nie tylko, że jego wuj zniknął, ale to zniknięcie wywołało w jego tacie wiele emocji.

Książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich
Książę Harry/YouTube @Dla Ciekawskich

Książę George postanowił napisać list do swojego wuja, w którym w poruszających słowach dał znać Harry'emu, że bardzo mu go brakuje. Dodał, że bardzo chciałby poznać swoją najmłodszą kuzynkę Lilibet. Przygotował nawet kilka rysunków dla Archiego i jego siostry. Informatorzy donoszą, że wiadomość mocno poruszyła księcia Williama i księżną Kate.

Myślicie, że poruszy również księcia Harry'ego i jego żonę, Meghan Markle?

To też może cię zainteresować: Rodzina królewska ukarała księcia Harry’ego i Meghan Markle. Ich córeczka nadal nie doświadczyła ważnego honoru. Wiadomo co się stało i dlaczego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antoni Królikowski i Joanna Opozda już po zaręczynach? Aktor postanowił wydać oficjalne oświadczenie! Szykuje się ślub roku? Wszystko jest już wiadome

O tym się mówi: Jest zapowiedź przyszłorocznej waloryzacji emerytur i rent ze strony rządu! Czy szacunkowe dane są zdecydowanie zaniżone? Ekonomiści nie mają złudzeń