W ubiegłym miesiącu książę Harry i jego żona Meghan Markle powitali na świecie swoją córeczkę Lilibet Dianę Mountbatten-Windsor.

Jak podaje portal lelum.pl, dziewczynka nadal nie dostąpiła ważnego dla brytyjskiej rodziny królewskiej honoru.

Lilibet Diana nadal pominięta

W przypadku narodzin każdego członka rodziny królewskiej, po maksymalnie kilkunastu dniach od chwili narodzin jest on zapisywany na oficjalnej stronie rodziny królewskiej oraz na liście kolejki do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Tak jednak niestety nie stało się w przypadku córeczki księcia Harry’ego i Meghan. Mimo, że od urodzenia dziewczynki minęło już kilkadziesiąt dni, nadal nigdzie nie widnieje. Powinna być za to na ósmym miejscu za swoim ojcem i starszym bratem.

Meghan Markle, Książę Harry / YouTube: BBC
Meghan Markle, Książę Harry / YouTube: BBC

Zemsta królowej?

Media i internauci już przeanalizowali całą sprawę i podejrzewają, że obecna sytuacja ma związek z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi chrztu drugiego dziecka Sussexów.

Para udzieliła już kilku bolesnych dla rodziny królewskiej wywiadów oskarżając ich między innymi o rasizm i doprowadzenie do problemów natury psychicznej.

Pojawiły się również doniesienia, że nie planują ochrzczenia Lilibet Diany w jednej z kaplic królewskich co nie jest zgodne z obowiązującym protokołem.

Internauci już orzekli, że przeciągający się brak dziewczynki na liście to zemsta rodziny królewskiej. Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy w Platformie Obywatelskiej szykuje się konflikt? Eksperci nie mają żadnych wątpliwości. Jak będzie wyglądać relacja Trzaskowskiego z Tuskiem

Jak informował portal „Życie.news”: Nastolatek z Polski uratował życie drugiej osobie. Młody chłopak zasługuje na wyróżnienie. Nie każdy zdobył by się na tak heroiczny czyn

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: To już pewne! Andrzej Piaseczny oficjalnie potwierdził swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jak się sprawdzi jako juror

Sprawdź także ten artykuł: Festiwal autorstwa Pawła Królikowskiego trwa w najlepsze. Pojawiła się na nim Julia Królikowska. Jak obecnie wygląda córka uwielbianego aktora