Nikt nie ma już chyba wątpliwości, co do tego, że czwarta fala pandemii koronawirusa jest nieunikniona. Na ten moment nie jest jednak wiadome, kiedy dokładnie sytuacja ulegnie znacznemu pogorszeniu.

Tomasz Kammel apeluje o rozwagę!

Jak się okazuje, wątpliwości co do tego, że znów będziemy musieli zmagać się z pandemią nie ma także znany dziennikarz, Tomasz Kammel. Ostatnio znany dziennikarz zwrócił się do Polaków z bardzo ważnym apelem.

Prezenter zaznaczył, że ostatnio w naszym kraju panuje ogromne rozluźnienie i wydaje się, że praktycznie nikt nie pamięta już o pandemii. Niestety, sytuacja może ulec pogorszeniu i z tego też powodu Tomasz Kammel poprosił Polaków, aby poddali się szczepieniom i przestrzegali zaleceń wydawanych przez lekarzy!

Co dokładnie powiedział prezenter?

- To jest bardzo realne i myślę, że dobrze byłoby się jednak zastanowić nad tym, żeby wykonać jeden mały ruch i temu zapobiec. I mówię tutaj o zestawie kilku spraw: od maseczek tam, gdzie może być niebezpiecznie, po proste zaszczepienie się i trzymanie dystansu tam, gdzie go trzymać należy. Ale o tym już tyle mówiono, że nie chcę być nudny – zaznaczył prezenter podczas rozmowy z agencją Newseria Lifestyle.

Warto jednak zaznaczyć, że na ten moment szczepieniom poddało się tylko około 40% Polaków, to zdecydowanie za mało, aby nasz kraj był w pełni zabezpieczony przez czwartą falą pandemii!

Czy zatem Polacy wezmą pod uwagę apel Tomasza Kammela, a także wielu innych osób, które przypominają o tym jak ważne są szczepienia i przestrzeganie zasad sanitarnych?

Jak informował portal "Życie": DOROTA GARDIAS ZALICZYŁA WPADKĘ. TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: POTĘŻNA WPADKA W UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ UCZESTNIKA ROZBROIŁA WIDZÓW. W SIECI JEST WIDEO

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAK OBECNIE WYGLĄDA MŁODA KOBIETA, KTÓRA OD NAJMŁODSZYCH LAT ZYSKAŁA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ DZIEWCZYNKI ŚWIATA? NADAL ZACHWYCA URODĄ