Jak podaje portal Goniec, Thylane Blondeau urodziła się dokładnie 5 lipca 2001 roku we francuskiej miejscowości Aix-en-Provence. Ojciec dziewczynki jest znanym francuskim piłkarzem i niejednokrotnie był powoływany do reprezentacji kraju. Natomiast mama Thylane jest prezenterką telewizyjną oraz projektantką mody.

Niesamowita uroda małej dziewczynki wywołała zachwyt i kontrowersje

Jak się okazuje, Thylane po raz pierwszy pokazała się w mediach kiedy miała zaledwie 4 lata i od razu została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie!

Nie da się jednak ukryć, że sesja małej dziewczynki dla magazynu „Vogue” wywołała wiele kontrowersji, bowiem Thylane miała wtedy zaledwie 10 lat. Mimo tak młodego wieku, została przygotowana do sesji bardzo profesjonalnie. Styliści nie zapomnieli o makijażu, a dodatkowo Thylane ubrana była w dość wyzywające stylizacje.

Jak wyglądało życie Thylane przez ostatnie lata?

Obecnie Thylane Blondeau ma 20 lat, a na swoim koncie odnotowała już ogromną ilość sukcesów. Młoda kobieta jest właścicielką swojej marki odzieżowej „Haeven May”, a dodatkowo współpracowała z tak znanymi markami jak L’Oreal Paris czy Dolce&Gabbana.

Przepiękna Thylane aktywnie działa także w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwowane jest przez ponad 4 miliony użytkowników! Co więcej, Thylane próbowała swoich sił także w aktorstwie, możemy ją bowiem oglądać w filmie „Bella i Sebastian 2”.

Jak informował portal "Życie": DOROTA GARDIAS ZALICZYŁA WPADKĘ. TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: POTĘŻNA WPADKA W UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ UCZESTNIKA ROZBROIŁA WIDZÓW. W SIECI JEST WIDEO

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE INFORMACJE. DUŻE PIENIĄDZE TRAFIŁY DO URZĘDNIKÓW KANCELARII PREMIERA ZA WALKĘ Z PANDEMIĄ? TO NAGRODY DLA LUDZI DWORCZYKA