Nie da się ukryć, że Adam Niedzielski zdecydował się zostać ministrem zdrowia, kiedy sytuacja w naszym kraju była bardzo ciężka, a wszystko spowodowała oczywiście pandemia koronawirusa. Adam Niedzielski przejął stanowisko po Łukaszu Szumowskim.

Jak radzi sobie obecny minister zdrowia i ile zarabia?

Jak podaje portal Super Biznes, Adam Niedzielski zeznał w zeznaniu podatkowym za ubiegły rok, że na jego koncie oszczędnościowym znajduje się 106 tysięcy złotych, a co więcej, od chwili przejęcia stanowiska ministra zdrowia udało mu się uzbierać aż 66 tysięcy złotych.

Dodatkowo Adam Niedzielski posiada 110 metrowy dom, który wybudowany jest na działce o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, a także mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratowych.

Cały majątek ministra zdrowia

Obecny minister zdrowia wyznał w zeznaniu podatkowym, że posiada także samochód marki Mazda CX – 5 z 2013 roku oraz garaż o powierzchni 22 metrów kwadratowych. Dodatkowo Adam Niedzielski jest także posiadaczem niewielkich udziałów w lokalu, który dostał w spadku po swojej matce.

Co więcej, minister zdrowia jest także zadłużony. Zgodnie z zeznaniem podatkowym Adam Niedzielski posiada kredyt we frankach, a do spłacenia ma jeszcze 82,6 franków szwajcarskich czyli około 347 tysięcy złotych! Adam Niedzielski kredyt zaciągnął w 2006 roku i na jego spłatę przeznaczył 30 lat.

Czy zatem zarobki ministra zdrowia na tak odpowiedzialnym i niezwykle pracochłonnym stanowisku faktycznie są bardzo wysokie?

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA HISTORIA! NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZAKOŃCZENIA! OJCIEC I SYN PONOWNIE SPOTKALI SIĘ PO DWUDZIESTU CZTERECH LATACH ROZŁĄKI

Przypomnij sobie: BRAK UISZCZANIA OPŁATY ZA ABONAMENT RTV NIE UJDZIE JUŻ POLAKOM NA SUCHO! OGROMNE KARY CZEKAJĄ NA ZAPOMINALSKICH

Portal "Życie" pisał również: JASNOWIDZ KOLEJNY RAZ PRZEPOWIEDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ! JAK WEDŁUG KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE LATA I CO ZMIENI SIĘ W SPOŁECZEŃSTWIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZY TO KOLEJNA DUŻA WPADKA W PROGRAMIE "PYTANIE NA ŚNIADANIE"? WIDZOWIE BYLI MOCNO ZNIESMACZENI PORUSZONYM TEMATEM