Za nami długi czerwcowy weekend. Jak doskonale wiemy, 3 czerwca obchodziliśmy w Kościele katolickim Boże Ciało, a dzień ten jest ustawowo wolny od pracy. Jeśli ktoś mógł wziąć wolne także w piątek, to uzyskiwał tym sposobem długi weekend.

Wiele osób skorzystało z długiego weekendu

Nie ma wątpliwości, że po pandemii, która zamknęła nas na długi czas w domach, wiele osób skorzystało z możliwości wyjazdu i odpoczynku podczas długiego weekendu. Nie inaczej zrobił także premier Mateusz Morawiecki.

Jak podaje portal Goniec, znany polityk wraz ze swoją rodziną wybrał się w Bieszczady. Okazuje się jednak, że wybrał on aktywny wypoczynek i codziennie spędzał czas na łonie natury, wybierając górskie piesze wycieczki.

Gdzie wypoczywał premier Mateusz Morawiecki?

Co więcej, polityk postanowił opublikować zdjęcia z długiego weekendu na swoim Facebooku.

- Szczególnie teraz, po trudnym czasie pandemii, bardzo potrzebujemy oddechu na świeżym powietrzu. Inaczej biegnie czas. Wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim, których tu spotkaliśmy. Nie ma to jak polskie góry - napisał Mateusz Morawiecki w zamieszczonym poście.

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo polubień oraz komentarzy. Niektóre z nich napisane zostały przez fanów obecnego premiera, jednak swoje zdanie na temat wyjazdu polityka wyrazili także mniej przychylni mu ludzie, którzy pod zdjęciami postanowili dać upust swoim negatywnym emocjom.