Jak podaje portal Plejada, wczoraj na antenie stacji TVN miała miejsce emisja drugiej części programu „Uwaga!” poświęconej synowi Krzysztofa Krawczyka. Reporterzy wyjawili jak faktycznie wygląda sprawa podziału spadku po zmarłym muzyku.

Ewa Krawczyk nie chce ustąpić

Krzysztof Krawczyk Junior wyznał, że Ewa Krawczyk zaproponowała, że przekaże mu „coś” ze spadku tylko pod warunkiem, że on zrezygnuje z pomocy prawniczki. Mężczyzna nagrał całą rozmowę, a jej zapis przekazał reporterowi „Uwagi!” Tomaszowi Patorze.

- Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc, bardzo – mówiła Ewa Krawczyk na samym początku nagrania.

Co więcej, kobieta wyznała, że według niej prawniczka Krzysztofa Krawczyka Juniora związała mu ręce i na pewno chce na nim tylko zarobić. Mężczyzna zaznaczył, że prawniczka została dla niego wybrana przez Studio Integracji.

Mimo zapewnień, ze strony Krzysztofa Krawczyka Juniora, że prawniczka nie chce go wykorzystać i działa na jego korzyść, Ewa Krawczyk nie chciała dać za wygraną. Podczas całej rozmowy podkreślała, że chce, aby syn zmarłego artysty zrezygnował z jej usług.

Jak zakończy się sprawa?

Ewa Krawczyk zaznaczyła także, że jeśli tylko Krzysztof Krawczyk Junior przyjdzie do niej bez prawniczki, to ona zapewni mu wszystko, opłaci mieszkanie i da tyle, ile będzie potrzebował, aby żyć w godnych warunkach.

Głos na temat całej sprawy zabrała także pani prawnik, Monika Kucwaj – Zarzycka. Jak zaznaczyła, podział majątku powinien zostać wykonany zgodnie z zapisem, który jasno mówi ile komu się należy. Podkreśliła także, że w interesie prawnika nie jest jakiekolwiek przeszkadzanie w dogadaniu się dwóch stron.

Jak jednak zakończy się cała sprawa i czy Krzysztof Krawczyk Junior faktycznie otrzyma należny mu spadek?

Jak informował portal "Życie": FANI PROGRAMU "MAM TALENT!" NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI SZYMONA HOŁOWNIĘ W POPULARNYM SHOW

Przypomnij sobie: DZIEWCZYNKA NIE ZOSTAŁA DOPUSZCZONA PRZEZ KSIĘDZA DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. KAPŁAN DAŁ ZASKAKUJĄCY POWÓD DECYZJI. RODZICE NIE WIEDZIELI, CO DALEJ

Portal "Życie" pisał również: CZEKAJĄ NAS OGROMNE UPAŁY? KIEDY MOŻEMY SIĘ ICH SPODZIEWAĆ I CZY TAKA POGODA ZOSTANIE Z NAMI NA DŁUŻEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB