Koncert w Opolu ku pamięci zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka, który odbył się w niedzielę, przyciągnął wiele uwagi zarówno ze strony środowiska muzycznego, jak i widzów. Nie zabrakło jednak kontrowersji.

Była żona, nie było syna

Nie jest tajemnicą, że w ostatnich tygodniach upubliczniono konflikt między Ewą Krawczyk i Krzysztofem juniorem.

Syn piosenkarza wysuwał już oskarżenie, że podczas pogrzebu nie został dopuszczony do trumny. Istotne są też sprawy majątkowe ponieważ zgodnie z testamentem, nic on nie dostanie.

Teraz Krzysztof junior powiedział, że nie został zaproszony na specjalny koncert i jest z tego powodu ogromnie zasmucony. Wśród publiczności nie zabrakło jednak wdowy po artyście.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Zaproszony czy nie?

Sprawa zaproszenia jest nadal niejasna. Podczas koncertu ze sceny do Krzysztofa juniora zwrócił się Tomasz Kammel sprawiając wrażenie, że mężczyzna został zaproszony, ale zdecydował się nie uczestniczyć w wydarzeniu w Opolu.

„Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego” – powiedział prowadzący.

Tą wersję podaje też Andrzej Kosmala, wieloletni menedżer i przyjaciel Krawczyka zapewniając, że kwestiami zaproszeń zajmowało się TVP. Organizatorzy zapenili go, że takie zaproszenie zostało skierowane również do syna Krawczyka.

Komu wierzycie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Podczas koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka doszło do bardzo wzruszających scen. Telewizja Polska nie pokazała wszystkiego, co się wydarzyło

Jak informował portal „Życie.news”: Czym jest podatek od gruntu i kto go musi uiszczać? Ważne informacje dla wszystkich posiadaczy ziemi i nieruchomości

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Andrzej Dużyński ma duży żal do Maryli Rodowicz. Małżonek piosenkarki ujawnił szczegóły ich rozwodu. Dlaczego sprawa ciągnie się już tyle lat

Sprawdź także ten artykuł: Ta wiadomość może rozczarować wiele osób. Minister Zdrowia ujawnił jaka będzie jego rekomendacja odnośnie jednego z obostrzeń na wakacje