Portal Pomponik przypomina, że w tym roku od śmierci Jana Suzina minęło dokładnie dziewięć lat. Co więcej, niebawem minie także dwadzieścia pięć lat od dnia, kiedy znany spiker ostatni raz wystąpił w Telewizji Polskiej bowiem postanowił odejść na emeryturę.

Zdanie spikera może zadziwić!

Fani Jacka Suzina niemal od zawsze wiedzieli, że mężczyzna nie pała ogromną miłością do telewizji. Niedawno jednak, za sprawą wdowy po spikerze – Alicji Pawlickiej, opublikowana została autobiografia, którą to Jan Suzin spisał w ciągu ostatnich lat swojego życia. Po jej przeczytaniu okazuje się, że spiker darzył telewizję ogromną nienawiścią!

- Siedzimy godzinami przed migotliwą lampą - bo to jest naprawdę tylko lampa - i gapimy się w nią jak sroka na blaszaną łyżkę. Przestajemy samodzielnie myśleć! Bo głupstwo powiedziane z ekranu nabiera wagi dekretu. Przecież to oczywista bzdura – zaznaczył Jan Suzin w swojej autobiografii.

Nie ukrywał swojego zdania!

Co więcej, znany spiker nie potrafił kłamać i mówił o tym otwarcie. Z tego też powodu nigdy nie wystąpił w żadnej reklamie, ani też nie krył swojej opinii na temat programów, czy też filmów, które zapowiadał na antenie Telewizji Polskiej.

Podczas jednego z wywiadów, jakiego Jan Suzin udzielił dla Newsweeka już po odejściu z telewizji wyznał, że jako spiker zarabiał grosze. I przyznał, że nieco za wcześnie odszedł na emeryturę.

Niestety, w 2003 roku Jan Suzin poważnie zachorował, a brak odpowiednich środków uniemożliwił leczenie mężczyzny. W 2012 roku znany spiker zmarł. A dopiero jakiś czas po śmierci, jego żona odkryła, że ten pisał autobiografię. Teraz książka „Nieźle się zapowiadało” trafiła na półki w wielu księgarniach w całym kraju!

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO

Z życia gwiazd: STAN ZDROWIA ZNANEJ AKTORKI NIE JEST NAJLEPSZY! DIAGNOZA, KTÓRĄ USŁYSZAŁA AGATA KULESZA NIE BRZMI OBIECUJĄCO