Zaledwie kilka dni temu Agata Młynarska poinformowała swoich fanów, że niebawem zawita do Polski. Okazuje się jednak, że powrót jest spowodowany poważnymi problemami zdrowotnymi!

Aktorka wróciła do kraju!

Jak przypomina portal Pomponik, w październiku ubiegłego roku Agata Młynarska postanowiła wyjechać do słonecznej Hiszpanii. Początkowo miały to być krótkie, dwutygodniowe wakacje, jednak finalnie aktorka wraz ze swoim ukochanym została tam, aż do teraz.

Niestety, Agata Młynarska była zmuszona wrócić jak najszybciej do kraju. Jak wyznała gwiazda, powodem tego były poważne problemy zdrowotne i fakt, że lekarze w Hiszpanii nie byli w stanie jej pomóc.

- Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać – wyznała aktorka podczas wywiadu dla Super Expressu.

Agata Młynarska nie zamierza dyskutować na temat szczepień!

Okazuje się, że gwiazda cierpi na chorobę Leśniowskiego – Crohna. Jest to choroba, która dotyka układu pokarmowego, jednak jej skutki są odczuwalne w całym organizmie.

Agata Młynarska już jest w Polsce, a na swoim Instagramie poinformowała, że natychmiast poddała się szczepieniu na COVID-19. Zaznaczyła także, że szczepienia to osobisty wybór każdego z nas i nie zamierza na ten temat polemizować z osobami, które uważają się za ekspertów mimo, że zaczerpnęli wiedzę tylko z Internetu lub innych, nienaukowych źródeł.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: STAN ZDROWIA ZNANEJ AKTORKI NIE JEST NAJLEPSZY! DIAGNOZA, KTÓRĄ USŁYSZAŁA AGATA KULESZA NIE BRZMI OBIECUJĄCO