Jak przypomina portal Pomponik, ostatni czas nie był dla Tatiany Okupnik zbyt łatwy. Wokalistka dowiedziała się bowiem, że cierpi na poważną chorobę – zespół Elhersa – Danlosa. To schorzenie genetyczne objawia się między innymi dokuczliwymi bólami mięśni oraz stawów, a także bardzo delikatną skórą.

Odważne wyznanie

Tatiana Okupnik zabrała głos na temat swojej choroby, kiedy była gościem w programie „Dzień Dobry TVN”. Co więcej, wokalistka wyznała nie tylko, że życie z tym schorzeniem jest bardzo ciężkie, ale wyraziła także obawę o to, czy jej dzieci również nie będą chorować.

Co więcej, gwiazda opublikowała ostatnio na swoim Instagramie post, w którym wyznała, że jest w szpitalu! Fani mocno się zaniepokoili z obawy, że jest to kolejny atak choroby, na którą cierpi wokalistka.

Gwiazda znalazła się w szpitalu!

Finalnie okazało się jednak, że powodem hospitalizacji Tatiany Okupnik nie była choroba Elhersa – Danlosa, a uporczywa migrena, z którą gwiazda nie była w stanie sobie poradzić!

- Po raz kolejny w łódzkim Koperniku udzielono mi pomocy przerywając atak migreny, z którym nie byłam w stanie sobie poradzić w domu, lekami, którymi dysponowałam – zaznaczyła Tatiana Okupnik.

Dodatkowo wokalistka podziękowała wszystkim pracownikom ochrony zdrowia, którzy udzielili jej sprawnej pomocy i przynieśli ulgę w cierpieniu!

Miejmy nadzieję, że migrena minęła i Tatiana Okupnik czuje się już o wiele lepiej!

Jak informował portal "Życie": POMYŁKA W PROGRAMIE "DZIEŃ DOBRY TVN" NIE UMKNĘŁA CZUJNYM WIDZOM! NAGRANIE JEST OBECNIE HITEM INTERNETU

Przypomnij sobie: POLACY BARDZO KRYTYCZNIE SKOMENTOWALI OSTATNIE WYDARZENIA, KTÓRE BYŁY UDZIAŁEM SKOCZKÓW. POSZŁO O SZCZEPIONKI. PADŁY MOCNE SŁOWA

Portal "Życie" pisał również: BARDZO SMUTNE INFORMACJE POJAWIŁY SIĘ W MEDIACH! PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ŁĄCZY SIĘ W ŻAŁOBIE I KIERUJE SŁOWA WSPARCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANA AKTORKA WYJAWIŁA PRAWDĘ O SWOIM STANIE ZDROWIA! CO TAKIEGO DZIEJE SIĘ Z AGATĄ MŁYNARSKĄ I JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJE