Najnowsze nagranie opublikowane przez Dorotę Szelągowską na jej profilu w mediach społecznościowych zaskoczyło tysiące osób! Kobieta pochwaliła się ogromną zmianą, jaką postanowiła wprowadzić w swoim wyglądzie. Gwiazda postanowiła całkowicie odmienić swoją fryzurę. Fani są zachwyceni! Nie mogą się napatrzeć! Jednogłośnie przyznali, że widzą podobieństwo do innej znanej osoby... Koniecznie zobacz i oceń!

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych. Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014.

Programy te są uwielbiane przez widzów, a każdy kolejny sezon gromadzi coraz większą liczbę widzów przed telewizorami.

Fenomenalna przemiana!

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nieustannie pozostaje w kontakcie z fanami. Ostatnio pochwaliła się zmianą koloru włosów. Postawiła na chłodny odcień blondu.

Prywatnie Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi... i to właśnie do niej po zmianie fryzury stała się łudząco podobna – jak twierdzą fani. Czy mają rację?


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY