Od kiedy Ida Nowakowska publicznie pochwaliła się faktem, że spodziewa się dziecka, w sieci niemal natychmiast zawrzało. Nie obyło się oczywiście bez złośliwych komentarzy pod adresem znanej tancerki.

Ogromna radość w rodzinie tancerki

Jednak jeszcze głośniej zrobiło się kiedy faktycznie maluszek przyszedł na świat. Synek Idy Nowakowskiej oraz Jacka Herndona urodził się w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie zaledwie dwa tygodnie temu. Od tego czasu dumni rodzice nieustannie chwalą się maleństwem w mediach społecznościowych.

Jak podaje portal Pudelek, Ida Nowakowska jest niesamowicie szczęśliwa z pełnionej roli. Już jakiś czas temu wskazywała, że marzy o tym, aby być mamą.

Ida Nowakowska jest bardzo dumna ze swojej roli!

- Kiedy chodziłam do przedszkola i pytano mnie, kim chcę być, jak dorosnę, zawsze odpowiadałam, że będę mamą – zaznaczyła jakiś czas temu, podczas wywiadu dla magazynu „VIVA”.

Co więcej, ostatnio Ida Nowakowska pochwaliła się na swoim Instagramie, że jej synek uwielbia przebywać w kościele. Wczoraj znana tancerka pochwaliła się w mediach społecznościowych niezwykle aktywnym dniem spędzonym ze swoim partnerem oraz synkiem, który zakończyli własnie na wizycie w kościele.

Jak doskonale wiemy prezenterka nieustannie promuje swój wizerunek jako niezwykle religijnej i piastującej rodzinne tradycje. Jak się zatem okazuje, takie wartości pragnie także przekazać swojemu maleńkiemu synkowi.

screen z Instagrama @ idavictoria
screen z Instagrama @ idavictoria

Jak informował portal "Życie": CZY SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA OTRZYMA JAKIKOLWIEK SPADEK PO OJCU? WIADOMO JUŻ, JAK WYGLĄDA TESTAMENT ZNANEGO MUZYKA

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: KASIA TUSK WRAZ Z RODZINĄ SPĘDZA WAKACJE W NIEZWYKLE LUKSUSOWYCH WARUNKACH. GDZIE OBECNIE PRZEBYWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE MICHAELA SCHUMACHERA? NA TEMAT STANU ZDROWIA ZNANEGO SPORTOWCA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ OSTATNIO PREZYDENT FIA