Ewa Drzyzga należy do tych osób, które słyną ze swojej empatyczności. Dziennikarka, która przed laty prowadziła niezwykle popularny program tym razem pochyliła się nad problemami w psychiatrii dziecięcej.

Ewa Drzyzga nie kryje oburzenia względem sytuacji polskiej psychiatrii dziecięcej

Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube
Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube

Ewa Drzyzga to jedna z gwiazd stacji TVN, którą uwielbiają widzowie. Przez wiele lat prowadziła „Rozmowy w toku”, a gdy program zdjęto z anteny, otrzymała angaż przy kolejnej produkcji.

Obecnie ulubienica widzów razem z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi „Dzień dobry TVN” i nieźle sobie radzi. Fani obu pań chętnie zasiadają przed telewizorami i oglądają śniadaniówkę, by móc zobaczyć je w akcji.

Ewa Drzyzga miala ostatnio okazje porozmawiac z Agatą Młynarską. Podczas wywiadu dziennikarki skupiły się na temacie psychiatrii dziecięcej, której sytuacja w Polsce jest naprawde niepokojąca. - To jest coś, czego ja nie rozumiem i nie mogę zrozumieć. Jak można wydawać pieniądze na coś innego, a na zdrowie dzieci, które mają być naszą solą, nie? - stwierdziła w rozmowie z Agatą Młynarską.

Jak zauważono aktualnie w naszym kraju na 15 tysięcy dzieci przypada jeden specjalista. Te niepokojące statystyki nie pozostawiają wątpliwości - młodzi ludzie mają trudności w uzyskaniu profesjonalnej pomocy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PREZES TVP ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE WYSTĘPU RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO NA EUROWIZJI. WYPOWIEDŹ JACKA KURSKIEGO BUDZI MIESZANE UCZUCIA. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PO OSTATNIEJ PRZYKREJ SYTUACJI KIBICE DRŻĄ O ZDROWIE I KONDYCJĘ DAWIDA KUBACKIEGO! UWIELBIANY SKOCZEK NARCIARSKI DOSTAŁ NIETYPOWĄ WIADOMOŚĆ OD FANKI

O tym się mówi na świecie: CO DALEJ Z POSZUKIWANIAMI ZAGINIONEJ MADDIE? NOWE TROPY PROWADZĄ ZA OCEAN. POLICJA PRZEKAZAŁA INFORMACJE O TAJEMNICZYM MĘŻCZYŹNIE