Grażyna Bukowska przez wiele lat była twarzą kojarzoną nierozłącznie z Telewizją Polską. Dziennikarka zaczęła pracować w TVP w latach 90. Niemal natychmiast stała się ulubienicą widzów. Co takiego wydarzyło się w jej życiu, że postanowiła odejść z pracy?

Byla kochana przez widzów

Jak przypomina portal Super Express, w 1999 roku znana dziennikarka otrzymała Wiktora w kategorii „Najlepszy prezenter”. Jak sama przyznała Grażyna Bukowska, otrzymała go nie tylko za prowadzenie „Wiadomości”, ale i za jej utratę wagi.

Finalnie okazało się jednak, że spektakularne chudnięcie gwiazdy podczas którego straciła ponad 20 kilogramów nie było powodem tylko dobrej diety i aktywności fizycznej. Prezenterka wyznała, że miała ogromne problemy w życiu prywatnym, które mocno spowodowały utratę jej wagi. Właśnie w tym czasie Grażyna Bukowska była w trakcie rozwodu z Ryszardem Gruszczyńskim. Powodem rozwodu, jak wyznała sama dziennikarka, był fakt, że jej mąż wybrał inną kobietę.

Dlaczego zrezygnowała z pracy?

Jakiś czas później Grażyna Bukowska przerwała swoją współpracę z Telewizją Polską i rozpoczęła pracę w Super Expressie. Po tej przygodzie prowadziła jeszcze program „Pytanie na śniadanie”. Następnie zdecydowała się na współpracę ze stacją Discovery. Jednak w 2011 roku postanowiła całkowicie odejść z mediów.

- Nie narzekam i absolutnie nie tęsknię za telewizją. Spędziłam w telewizji cudowne lata, ale to już za mną. To zniknięcie z wizji to moja świadoma decyzja i jej nie żałuję. Nie chcę więc nawet wspominać czasów telewizyjnych, bo to jeszcze nie czas – wyznała znana prezenterka podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Jak zaznacza Grażyna Bukowska, nie zamierza powrócić do telewizji. Obecnie pracuje w dziale Public Relations i to właśnie w tej pracy najbardziej się spełnia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE I WYJAWIŁ BOLESNĄ PRAWDĘ. NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O PEWNYCH KWESTIACH

O tym się mówi na świecie: WYSZEDŁ NA JAW KOLEJNY SEKRET RODZINY KRÓLEWSKIEJ. CHODZI O WILLIAMA I KATE. ZDRADZIŁA GO NIANIA PRACUJĄCA DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: TELEWIZJA POLSKA MOCNO ZIRYTOWAŁA DOROTĘ WELLMAN. ZNANA DZIENNIKARKA ZAPRZECZA DONIESIENIOM NA JEJ TEMAT. O CO CHODZI