Maria Teresa Turrion Borrallo jest królewską nianią, która od lat pomaga w opiece nad potomkami rodziny królewskiej. Nie da się ukryć, że kobieta wprost wzorowo wywiązuje się z powierzonych jej obowiązków. Mimo tego, zdecydowała się wyjawić kilka faktów na temat życia na królewskim dworze.

Rodzinna sielanka

Księżna Kate oraz książę William doczekali się trójki dzieci: Georga, Luisa oraz Charlotte. Oboje chcą wychowywać dzieci w taki sposób, aby nie czuły, że przysługują im jakiekolwiek przywileje z racji przynależności do rodziny królewskiej. W opiece pomaga im oczywiście niania.

Jak podaje portal Jastrząb Post, kiedy księżna Kate oraz książę William obchodzili dziesiątą rocznicę swojego ślubu opublikowali rodzinne wideo, na którym widać było jak para wspólnie radośnie spędza czas ze swoimi ukochanymi dziećmi. Podczas nagrania nie było jednak widocznej niani.

Niania wyjawiła prawdę

Jak się okazuje, Maria Teresa Turrion Borrallo wyjawiła, że Kate oraz William robią, co tylko mogą, aby dzieciństwo ich maluchów było zupełnie normalne. Dzieci pomagają w domowych obowiązkach, są mocno zaangażowane m.in. w gotowanie. Oprócz tego rozwijają swoje pasje.

- Uczą się wielu dyscyplin, takich jak sztuki walki, jazdy konnej, rzemiosła artystycznego, gotowania i nie tylko – wyjawił Cleo Adams – dyrektor Great British Nannies podczas rozmowy z dziennikarzami New Idea.

Co więcej, niania uczy dzieci hiszpańskiego i jak twierdzi, Charlotte oraz George posługują się tym językiem lepiej niż angielskim!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE I WYJAWIŁ BOLESNĄ PRAWDĘ. NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O PEWNYCH KWESTIACH

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE ZAINWESTOWALI NIEMAL WSZYSTKIE PIENIĄDZE W ZAKUP RUDERY. ZDJĘCIA NOWEGO DOMU ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH. UDAŁA IM SIĘ WIELKA SZTUKA

Z życia gwiazd: TELEWIZJA POLSKA MOCNO ZIRYTOWAŁA DOROTĘ WELLMAN. ZNANA DZIENNIKARKA ZAPRZECZA DONIESIENIOM NA JEJ TEMAT. O CO CHODZI