Jak przypomina serwis Goniec, popularna wokalistka, Kora odeszła od nas w lipcu 2019 roku. Od tego czasu minęły już prawie 2 lata, jednak wiele osób nadal nie może pogodzić się z tak ogromną stratą.

To już niemal dwa lata

Kora, a właściwie Olga Sipowicz została pochowana na warszawskim Cmentarzu Wojskowym. Na samym początku nagrobek gwiazdy przypominał nieco ogród. Zdjęcie Kory zamieszczone było na okazałej czerwonej instalacji, a dookoła niego znajdowała się pergola z pnącymi roślinami.

Wygląd grobu mocno zmienił się jednak w lipcu 2020 roku. Decyzję o gruntownej zmianie podjął mąż gwiazdy – Kamil Sipowicz. Jak wyznał mężczyzna, stwierdził on, że grób jego ukochanej powinien wyglądać nieco bardziej standardowo.

Ogromne zmiany

- Poprzedni wygląd był tymczasowy. Instalacja była zbyt wrażliwa na pogodę. Tam był metal, to już rdzewiało, psuło się. Niewygodne było też do sprzątania, a także niebezpieczne, bo ludzie tam chodzili, a to się mogło zapaść. Zdecydowałem się na zmiany również ze względów bezpieczeństwa – zaznaczył Kamil Sipowicz podczas jednego z wywiadów.

Obecnie nagrobek wykonany jest z granitowej płyty. Na nim ustawiona została rzeźba kobiety w wykonaniu Moniki Osieckiej. Dodatkowo obok zdjęcia artystki pojawiła się data jej urodzenia, nie ma jednak daty śmierci, co świadczy o tym, że gwiazda będzie żyć wiecznie w sercach swoich najbliższych. Tuż obok zamieszczony został także podpis Kory.

Zdjęcie dzięki uprzejmości serwisu Goniec.pl
Zdjęcie dzięki uprzejmości serwisu Goniec.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZADKO SPOTYKANE ZJAWISKO NA POLSKIM MORZU! ŚWIADKOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ

O tym się mówi w Polsce: HANIEBNE SCENY POD KLASZTOREM. POLICJA PROSI O PILNĄ POMOC. CO SIĘ STAŁO

O tym się mówi na świecie: RODZINA ODZIEDZICZYŁA PO DZIADKU CAŁKIEM ZAMUROWANY GARAŻ. PRZEZ LATA NIKT NIE ZAGLĄDAŁ DO ŚRODKA. GDY BLISCY ZBURZYLI JEDNĄ ŚCIANĘ STANĘLI JAK WRYCI

Z życia gwiazd: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA