Jak informuje portal Super Express, Julia Wróblewska stawiała pierwsze kroki przed kamerą już jako bardzo mała dziewczynka. Pierwszą rolę zagrała w popularnym filmie „Tylko mnie kochaj”. Natomiast od ponad 14 lat możemy oglądać ją w serialu „M jak miłość”.

Aktorka wyznała prawdę

Okazuje się jednak, że młoda aktorka mimo dużej jak na swój wiek sławy, od wielu lat zmaga się z poważną chorobą. Niedawno wyjawiła, jak naprawdę wygląda jej życie na co dzień. Niestety, wcale nie jest tak kolorowe, jak myśli wiele osób.

Julia Wróblewska wyznała, że jej poważne problemy emocjonalne zaczęły się kiedy miała około 12 lat. Niestety, młoda aktorka jest przekonana, że wpływ na to miał rozwód jej rodziców. Jak wyznała sama, miała epizody w życiu, które całe poświęcała na naukę oraz pracę. Jednak po pewnym czasie popadła w inną skrajność – wcale nie chciało jej się ani pracować, ani uczyć.

- Są różne zaburzenia, różne choroby i nie wszystkie to depresja. To dopiero stygmatyzacja. Ja cierpię na zaburzenie osobowości. Nie mówię jeszcze jakie, bo to zaburzenie jest stygmatyzowane. Mało osób wie, co to jest. W tym zaburzeniu emocje są niestabilne. Mogę być w świetnym humorze, a za chwilę ryczeć, nie wiadomo dlaczego – wyznała Julia Wiśniewska podczas rozmowy w „Dzień Dobry TVN”.

Bardzo ważne słowa

Jak zaznacza aktorka, chciałaby aby choroby psychiczne w naszym społeczeństwie były normalizowane. Aby podchodzono do nich, jak do każdej innej choroby, dlatego też sama zdecydowała się na podzielenie się z fanami swoją historią.

Gwiazda wyznała, że jest obecnie pod opieką specjalistów, dzięki którym jej życie wraca do normy. Jak jednak wskazuje, nikt z jej otoczenia nie domyśliłby się, że mocno cierpi z powodu choroby. Dlatego też Julia Wróblewska zwróciła uwagę na to, aby nie bać się szukać pomocy u odpowiednich specjalistów, jeśli czujemy się zagubieni lub gdy wiemy, że w naszym życiu nie dzieje się zbyt dobrze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SZYKUJE SIĘ PRZEŁOM W TEMACIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI! PREMIER ZAPEWNIA, ŻE WSZYSTKO PÓJDZIE ZGODNIE Z PLANEM

O tym się mówi w Polsce: WIZJE JASNOWIDZA NAPAWAJĄ NIEPOKOJEM? KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE MA NAWET CIENIA WĄTPLIWOŚCI, CO DO PRAWDZIWOŚCI SWOICH PRZEWIDYWAŃ

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: PAMIĘTACIE HENIA Z SERIALU „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI”? ODTWÓRCY TEJ ROLI OD DAWNA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS. MIEJSCE SPOCZYNKU MĘŻCZYZNY PORUSZA DO GŁĘBI