Krzysztof Jackowski od wielu lat pozostaje najpopularniejszym jasnowidzem w naszym kraju. Wizjoner ma wielu swoich zwolenników, ale i nie brak jest osób, które sceptycznie podchodzą do przedstawianych przez mężczyznę wizji.

Czy powinniśmy się czegoś obawiać?

Wizjoner bardzo często komentuje aktualne wydarzenia, które odgrywają się zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Tym razem również zdecydował się na ocenę tego, co obecnie dzieje się na świecie i przedstawienie swoich wizji, co do których nie ma wątpliwości.

Jak informuje portal Pudelek, podczas jednej z transmisji na żywo, jakie Krzysztof Jackowski prowadzi na swoim profilu, wizjoner zdecydował się odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów, które dotyczyło przyszłości naszego kraju.

Nie jesteśmy w najlepszej sytuacji

Krzysztof Jackowski zaznaczył, że położenie naszego kraju jest bardzo niekorzystne ze względów geopolitycznych, bowiem prawie zawsze jesteśmy w samym środku konfliktów. Co więcej, wizjoner zaznaczył, że nasz kraj nie ma także ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej, ani też nie prowadzimy silnej polityki. To wszystko, według jasnowidza, powoduje, że przyszłość naszego kraju nie będzie kolorowa.

- Nie mamy sprzymierzeńców, nie stoją za nami państwa silne, które jak jeden mąż poszłyby za nami, gdyby była potrzeba. (...) Polska wychodzi przed szereg, potem obrywamy politycznie i nie tylko, także gospodarczo, a także na różnych sojuszach. My po prostu machamy szabelką jako kraj, ale niewiele z tego wynika, a tej szabelki tak naprawdę nikt się chyba nie boi – zaznaczył wizjoner.

Czy faktycznie oznacza to, że jeśli na świecie wybuchnie konflikt to nasz kraj znajdzie się w jego centrum? I czy wobec napiętych stosunków pomiędzy wieloma państwami na świecie, powinniśmy obawiać się najbliższych miesięcy?

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SZYKUJE SIĘ PRZEŁOM W TEMACIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO KORONAWIRUSOWI! PREMIER ZAPEWNIA, ŻE WSZYSTKO PÓJDZIE ZGODNIE Z PLANEM

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE SŁOWA KSIĘDZA, KTÓRY UDZIELA OSTATNIEGO NAMASZCZENIU W SZPITALU TYMCZASOWYM. KAPŁAN WYJAWIŁ TRUDNĄ PRAWDĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: PAMIĘTACIE HENIA Z SERIALU „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI”? ODTWÓRCY TEJ ROLI OD DAWNA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS. MIEJSCE SPOCZYNKU MĘŻCZYZNY PORUSZA DO GŁĘBI