Nie da się ukryć, że Krystyna Pawłowicz od lat pozostaje jedną z najbardziej charakternych i rozpoznawalnych postaci polskiego życia publicznego i polityki. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a dziś sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma swój unikalny styl i znana jest z mocnych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, za które czasem musi przepraszać.

Okazuje się, że 14 kwietnia 2021 przypadły 69. urodziny Krystyny Pawłowicz. Z tej okazji wiele osób zaczęło się zastanawiać, jak to się stało, że wywodząca się z konserwatywnej partii polityk nigdy nie zdecydowała się na małżeństwo i założenie rodziny. Sekret Krystyny Pawłowicz wyjawiła jedna z jej koleżanek. Kto by się tego spodziewał?

Czemu Krystyna Pawłowicz nie ma męża? To pytanie nurtuje wiele osób. Odpowiedź podrzuciła znajoma byłej posłanki PiS

Jak informuje „Super Express”, na bazie „newsweeka”, osoba z otoczenia Krystyny Pawłowicz postanowiła udzielić odpowiedzi na to nurtujące wiele osób pytanie. Na jaw wypłynął mało znany fakt z przeszłości sędzi TK. Okazuje się, że Krystyna Pawłowicz wiele lat temu przeżyła wielki zawód miłosny.

Choć Krystyna Pawłowicz miała dla ukochanego mężczyzny wyjechać, aby móc być bliżej niego to relacja nie skończyła się najlepiej. Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża, jednak on nie odwzajemnił jej uczuć.

„Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety nie odwzajemnił jej uczucia” – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Newsweeka” koleżanka Krystyny Pawłowicz.

To trudne doświadczenie miało skłonić Pawłowicz to zatopienia się w nauce i porzucenia planów układania sobie życia prywatnego. Gdy w jej życiu pojawiła się polityka, oddała jej wiele czasu.

Krystyna Pawłowicz/Youtube @myPiS TV
Krystyna Pawłowicz/Youtube @myPiS TV
Krystyna Pawłowicz/Youtube @myPiS TV

Jak informował portal "Życie": JAK UKŁADA SIĘ RELACJA PIOTRA ŻYŁY Z BYŁĄ ŻONĄ? SPORE ZASKOCZENIE! O TYM, CO MYŚLI O EKS JUSTYNA ŻYŁA OPOWIEDZIAŁA PRZYJACIÓŁKA DOMINIKA TAJNER

Przypomnij sobie: OPŁATA ZA CHRZEST TO NIE ZAWSZE „CO ŁASKA”. W WIELU PARAFIACH W POLSCE KSIĘŻA USTALILI CENNIKI. CO NA TO PAPIEŻ? MOWA NAWET O 500 ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: JAKIEGO NAPRAWDĘ WYZNANIA JEST ADAM MAŁYSZ I JEGO RODZINA? CÓRKA MISTRZA WYZNAŁA W ICH DOMU ODGRYWA WIARA I TRADYCJE. NIEBYWAŁE, CO ROBIĄ Z RÓŻAŃCEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CZĘŚĆ ZASAD NOWEGO PROGRAMU RZĄDU, CZYLI NOWY ŁAD WYSZŁY NA JAW! CZY 500 PLUS PRZEJDZIE DO HISTORII? WIADOMO, CO BĘDZIE ZE ŚWIADCZENIEM