Jak podaje portal Wirtualna Polska, do tej pory Tomasz Piątek wydał już książkę, w której to mocno przyjrzał się postaci Antoniego Macierewicza, byłego szefa Mon. Tym razem dziennikarz wziął na świecznik poczynania Tadeusza Rydzyka.

Kim jest Tadeusz Rydzyk?

Książka poświęcona znanemu w całym kraju redemptoryście ukaże się już niebawem, bowiem na początku kwietnia, a jej tytuł to „Rydzyk i przyjaciele”. Druga część ma zostać opublikowana w czerwcu.

W swojej publikacji Tomasz Piątek skupił się na historii Telewizji Trwam, Radia Maryja oraz samego ojca Rydzyka do 1999 roku. Druga część to kontynuacja, w której dziennikarz opisuje działalność zakonnika od 1999 roku do obecnych czasów.

Okazuje się, że Tomasz Piątek spekuluje iż ojciec Rydzyk to osoba, która w czasach PRL -u została podstawiona przez SB, a potem kiedy Polska odzyskała wolność, znany zakonnik miał mieć powiązania z Kremlem.

Dziennikarz jest przekonany o swojej racji!

- Radio Maryja straszyło przed NATO i przed Unią Europejską. Próbowało budzić grozę wśród słuchaczy tym, że po wstąpieniu do NATO w Polsce będzie stacjonować "obca armia" (czyli amerykańska) (…) Kampanie antygejowskie, a nawet treści antyszczepionkowe – wszystko to dokładnie pokrywa się z tym, co Kreml serwuje Polakom za pośrednictwem swoich fake-newsów i trolli – mówił Tomasz Piątek w wywiadzie z Wirtualną Polską.

Dziennikarz zaznaczył jednak, że w IPN nie istnieje żadna teczka ewidencyjna ojca Tadeusza Rydzyka. Mimo to autor książki jest niemal pewny, powiązań zakonnika. Jak wskazuje Tomasz Piątek, teczka ojca Rydzyka zaginęła z IPN-u w bliżej nieokreślonych okolicznościach.

Aby dokładniej poznać rozważania Tomasza Piątka na temat działalności Tadeusza Rydzyka warto zakupić najnowszą książkę, gdzie dziennikarz bardzo dokładnie opisał wszystkie powiązania, jakie zakonnik nabył przez lata!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BARDZO WAŻNA INFORMACJA! SANEPID ZADECYDOWAŁ O WYCOFANIU ZE SKLEPU PRODUKTU ZNANEJ MARKI. JEGO SPOŻYCIE MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA

O tym się mówi w Polsce: KORONAWIRUS ZBIERA CORAZ WIĘCEJ OFIAR. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. JEDEN Z LEKARZY DOSADNIE POWIEDZIAŁ, CO MYŚLI, O PODEJŚCIU WIELU OSÓB

O tym się mówi na świecie: NA TAKĄ WIADOMOŚĆ BRYTYJCZYCY CZEKALI JUŻ OD DŁUGIEGO CZASU! CZY TO KONIEC KONFLIKTU POMIĘDZY KSIĘCIEM WILLIAMEM I KSIĘCIEM HARRYM

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU