Relacje z teściową zawsze były i będą ulubionym tematem do dyskusji. Problemy relacji między zięciem a teściową, synową i teściową mogą zniszczyć nawet najsilniejsze relacje, nie bez powodu wymyślono na ten temat tyle anegdot.

Aby zbudować więź ze swoją drugą matką, musisz być cierpliwy i przebiegły. Astrolodzy również starają się pomóc we wzajemnym współistnieniu.

Baran

Ta kobieta już na pierwszym spotkaniu da Ci znać, czy Cię polubiła, czy nie. W tym celu nie musi mówić ani słowa. Wszystkie jej myśli zostaną wypisane na jej twarzy. Ta kobieta będzie walczyć o swojego syna lub córkę jak lwica.

Baran jest prababcią. Wiedzą, gdzie pójść z wnukami i zawsze kupują im najciekawsze i najbardziej przydatne prezenty na Boże Narodzenie. Babcie Barany doskonale rozumieją, jak sprawić, by wnuki były popularne w szkole.

Taka kobieta uwielbia się bawić. Na każdej imprezie, czy to na Boże Narodzenie, czy na urodziny, jest w centrum uwagi i zawsze wie, jak rozweselić nawet najbardziej nudnego gościa. Czasami mówi coś zupełnie innego, niż myśli, więc staraj się powstrzymać od jadowitych uwag na jej temat.

Muszę powiedzieć, że nie mówi o tobie zbyt dobrze w obecności przyjaciół i krewnych, ale na tym polega jej praca. Nie byłaby Baranem, gdyby nie powiedziała wszystkim, których spotkała, o tym, jak źle pierzesz pościel, że najwyższy czas, aby twoje dzieci kupiły nowe buty.

Jednocześnie z dumą pokaże wszystkim zdjęcia Twojego nowego domu i pochwali się zakupionymi przez Ciebie gadżetami kuchennymi. Życie obok takiej kobiety może być jednocześnie piekłem i niebem.

Byk

Z pewnością to ona cię wybrała. Planowała życie rodzinne swojego dziecka dosłownie od przedszkola. Musi być przekonana, że ​​jej dziecko dokonało najlepszego wyboru.

Jeśli taka kobieta powie „nie”, to znaczy ostatecznie „nie”. Nikt nie zmusi jej do zmiany zdania. Jeśli spróbujesz przekonać ją przez przyjaciół lub rodzinę, równie dobrze możesz umieścić wypowiedzenie wojny na pierwszej stronie lokalnej gazety.

Zrobi wszystko, co w jej mocy, aby przekonać cię do posiadania wielu dzieci, ponieważ kocha duże rodziny. Jest doskonałą kucharką, więc synowa lub zięć będzie miał trudności z dostosowaniem się do jej standardów.

Bez względu na to, w jakiej kolejności zajmiesz się domem, z pewnością znajdzie coś, na co może narzekać, nawet jeśli przyjdzie cię odwiedzić. I będzie nieustannie powtarzała swoim przyjaciołom, że jesteś bezwartościową żoną lub bezużytecznym mężem. Więc niż się — tu i tak nic nie możesz zrobić.

Ta kobieta jest trochę dwulicowa. Choć jest urocza, nie może się oprzeć plotkowaniu o tobie za twoimi plecami. A jeśli obrazisz jej dziecko, zetrze cię z powierzchni ziemi. Taka kobieta to świetna babcia, która godzinami będzie się zastanawiać, jak ułatwić jej życie.

Bliźnięta

Ta kobieta usadzi cię na każdym przyjęciu rodzinnym i nie będzie bać się zbesztać swojego zięcia lub synowej w obecności obcych. Ta kobieta czerpie przyjemność z udawania bliskości, a ty nie będziesz w stanie się jej oprzeć.

Jesteś jej główną przynętą. Zrobi wszystko, by cię tylko rozgniewać i wciągnąć w sprzeczkę, która na początku może wydawać się zabawna, ale nie zakończy się żartem.

Nie waha się przyjść bez zaproszenia i organizuje własne przyjęcie bożonarodzeniowe lub noworoczne w Twoim domu, nawet nie zawracając sobie głowy powiadomieniem. Święta są dla niej święte.

Będzie mogła poplamić wszystkie talerze w domu, a następnie odlecieć, zostawiając cię do uporania się z górą brudnych naczyń, a twój partner pójdzie się z nią bawić.

Nie jest okrutna, ale czasami jej słowa ranią. Ona zapomina o nich w mgnieniu oka, a Ty będziesz się martwić i cierpieć przez kolejny miesiąc. Jednak nie próbuj jej mówić czegoś bolesnego. Wypowie ci wojnę i jest mało prawdopodobne, że uda ci się wyjść z tej bitwy bez strat.

Twoje nowe pomysły raczej nie znajdą odpowiedzi w jej sercu. Jeśli masz problemy z pieniędzmi, spróbuje Ci pomóc je rozwiązać (ale w żadnym wypadku nie zapomnisz o tym). Najważniejsze dla takiej kobiety jest to, że jej bliscy są szczęśliwi.

Dlatego witaj ją z otwartymi ramionami. Traktuj jej słowa jako pikantną przyprawę w życiu codziennym. W głębi duszy pozostaje dzieckiem, bez względu na to, ile ma lat.

Rak

Pamiętaj: nigdy, nigdy nie obrażaj tej kobiety! Nieważne, jak głupia i trywialna może ci się wydawać jej uwaga, milcz. Wyrządzone jej przykrości będzie pamiętać przez wiele lat. Zniewagi nie są tolerowane przez wszystkie kobiety, ale kobiety z rakiem w zodiaku postrzegają zniewagę podwójnie.

Będzie kochać swoje wnuki jak żadna inna babcia na świecie. Nie mogłeś nawet o tym marzyć. Zna wiele bajek i potrafi uspokoić najbardziej gwałtowne dziecko. Posiedzi nawet z twoimi dziećmi, gdy będzie chora, ponieważ jej oddanie rodzinie nie zna granic.

Poświęć trochę czasu, aby ją lepiej poznać. Jej serce ma bezgraniczną życzliwość, ale jednocześnie jest wymagające. Jeśli znajdziesz dla niej czas, odpłaci ci stokrotnie. Ma ci coś do powiedzenia, życie nauczyło ją wielu lekcji.

Tylko nie wylewaj jej za dużo na swoich przyjęciach, bo do końca wieczoru będzie szlochać na kanapie o swoim szkolnym kochanku, którego nie widziała od pięćdziesięciu lat.

Tak, ingeruje we wszystko, ale taki jest jej udział. Chce mieć pewność, że możesz zająć się jej dzieckiem. I bez względu na to, ile lat ma jej syn lub córka, zawsze pozostaną małymi dziećmi dla matki. Jednak ona nigdy nie będzie ingerować w Twój związek, ponieważ rozumie, jak ważne są one dla Ciebie i jej dziecka.

Lew

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi teściowa lub, jest uważne przyjrzenie się Tobie, aby dowiedzieć się, czy Twoje dane zewnętrzne są godne nieziemskiego piękna jej dziecka. Jest bardzo dumna ze swojego dziecka i będzie chronić je przed ingerencją „podejrzanych osób”, które nie są w stanie docenić jej skarbu zgodnie z jego zaletami. Będzie słodka, uważna, dobroduszna. Ona jest królową! Do wszystkiego ma królewskie podejście.

Teściowa Lew zawsze wygląda świetnie, nieustannie znika albo w salonie piękności, albo na jakimś przyjęciu, albo idzie w odwiedziny. Ona też chętnie przyjmuje gości. Teściowa Lew jest bardzo urocza, elegancka, dobroduszna. Jednak czasami ta Lwica może warczeć i być bardzo arogancka.

Uważaj na jej zachowanie i spróbuj porozmawiać szczerze, jeśli czujesz, że coś jest nie tak… Może tego nie okazywać, ale w głębi serca będzie wdzięczna za Twoje współczucie i wsparcie. I nie krytykuj jej, Lwica nie może znieść krytyki! Możesz tylko grzecznie zwrócić uwagę, a nawet wtedy śmiejącym się tonem. Jednak kiedy będzie w dobrym nastroju, rozweseli wszystkich domowników, w rodzinie zapanuje spokój, harmonia, ciepło, dobroć, którą Lew uwielbia obdarowywać swoich bliskich.

Panna

Czy naprawdę masz teściową Pannę? Wtedy prawdopodobnie dowiedziała się o tobie wszystkiego, co było możliwe, jeszcze zanim usiadłeś obok jej córki lub syna. Upewnij się, że jest świadoma wszystkich twoich grzechów. Musi mieć pewność, że nie tylko kochasz jej dziecko, ale także może polegać na tobie i powierzyć tak odpowiedzialne zadanie, jak opieka nad jej ukochanym dzieckiem.

Świetnie sobie radzi z bycia babcią, pomaga ci wychowywać i organizować dzieci, a nawet odpowiednio się ubierać. Przez pierwsze cztery lata życia twojego dziecka taka babcia będzie najbardziej zaniepokojona tym, na którą uczelnię powinien pójść jej wnuk.

Nie liczcie na to, że wieczorem będziecie mogli spokojnie bawić się, jeśli na ochotnika będzie siedzieć z dziećmi. Na pewno zadzwoni do restauracji, w której zdecydowałeś się przyjść informując, że Twoje dziecko ma ospę wietrzną, chociaż doskonale wiesz, że ślady na jego twarzy pozostały po tym, jak mocno zasnął w pociągu i przycisnął policzek do tapicerki fotela.

Nie uważaj jej za głupca, w rzeczywistości jest bardzo mądra, chociaż często martwi się drobiazgami. Gdy tylko zaczniesz dzielić się z nią swoimi problemami, bądź przygotowany na to, że wywróci Cię na lewą stronę. Wniknie w samą istotę i znajdzie analogie do wszystkiego z własnego życia, nawet jeśli jej życie było absolutnie spokojne, poinformuje Cię, że nie ma nic trudniejszego niż jej istnienie na świecie.

Potrafi flirtować, kiedy tylko zechce i ubierać się według własnych upodobań. Niemniej jednak zawsze udaje jej się ubierać i działać dokładnie zgodnie z sytuacją. Możesz na niej polegać i zawsze liczyć na jej wsparcie. Jednak musisz ją przyzwyczaić do tego, że kiedy mówisz nie, masz na myśli dokładnie nie.

Waga

Potraktuje cię jak majątek, zaopiekuje się twoimi dziećmi (także tymi z poprzednich małżeństw) i weźmie pod swoje skrzydła wszystkich twoich przyjaciół. Jednak nie zapominaj o jej miłości do chłopców! W jej domu zawsze jest fajnie i ciekawie, masa bibelotów przypomina gospodyni o wspaniałych wydarzeniach z jej życia. Nie ubiera się jak w jej wieku, ale jest na tyle mądra, żeby nie wyglądać śmiesznie.

Zabiera wnuki w miejsca, w których jest o czym myśleć i czego się nauczyć. Jest całkiem zdolna do jazdy na rolkach, aby wyobrazić sobie, co to jest. Jednak poza tym jest niezdecydowana i waha się wiecznie. Waży wszystko.

Nie traktuj jej jak dziecka, w przeciwnym razie spróbuje przejąć kontrolę w swoje ręce, a dowiesz się, czym jest dominująca Waga. Łatwo poddaje szantażowi emocjonalnemu. Jest w stanie uronić krokodyle łzy, abyś uwierzył, że naprawdę ją skrzywdziłeś.

Uwielbia dodawać alkohol do swoich ulubionych potraw. Przychodząc do niej na lunch, całkiem możliwe jest upicie się, nawet o tym nie wiedząc. Jednak gwarantuje dobrze spędzony wieczór. Nie zmusi cię do odejścia, dopóki sam tego nie zechcesz. Nie złość się, jeśli flirtuje, ale nie posunie się za daleko. Kobieta Waga jest najseksowniejszą teściową na świecie!

Skorpion

Kobieta Skorpion jest z natury całkiem dobra, ale chce wiedzieć wszystko. Kiedy mówię „wszystko”, mam na myśli naprawdę wszystko, aż do wybranej przez Ciebie metody antykoncepcji. Spokojnie omówi Twoje życie seksualne z nieznajomymi.

Czasami taka kobieta zaczyna niegrzecznie ingerować w twoje życie i nieustannie kapie na twój mózg manipulacją. Jednak czasami znika na kilka tygodni, a nawet miesięcy. Oznacza to, że całkowicie wyczerpała swoją energię i po prostu nie może ingerować, bez względu na to, jak próbuje.

Jeśli nie powiesz jej o tym, co się dzieje w Twoim życiu, i tak dotrze na dno, a ty będziesz wyglądać głupio. Jeśli poprosisz ją, aby usiadła z dziećmi lub opiekowała się domem podczas Twojej nieobecności, przygotuj się na to, że przetrzepie cały dom, wspinając się w najdalsze zakątki.

Taka kobieta dobrze dogaduje się z dziećmi. Na pewno zaprzyjaźni się z twoimi przyjaciółmi. Nie nawiązuje szybko kontaktu ze swoim zięciem czy synową, bo zawsze preferuje relację nawiązywaną samodzielnie, a nie z cudzego wyboru. Nigdy nie zapomina o dobrych manierach. W kuchni rządzi żelazną ręką i na pewno będzie chciała nauczyć Cię gotowania potrawy, którą szczególnie lubi jej dziecko.

Zawsze ciekawie jest być z taką kobietą, a twoje dzieci ją uwielbiają. Czasami działa to na nerwy, ale bez tego robi się nudno. Nie obrażaj się na tę cudowną kobietę!

Strzelec

Ta kobieta zawsze będzie z tobą szczera i otwarta. Pozwoli ci zaimponować jej i udowodnić, że jesteś godzien jej dziecka. Bardzo kocha swoje dzieci i przekazuje tę miłość swoim wnukom. Jednak to nie jest najwygodniejsza teściowa, jaką można sobie wyobrazić. Robi wszystko na swój sposób.

Mówi pierwszą rzecz, która przychodzi jej na myśl. Traktuj tę cechę jako dobrą. Jeśli mówi ci komplement, to tak uważa.

Kobieta Strzelec doskonale radzi sobie z obowiązkami babci. Twoje dzieci ją uwielbiają i tylko marzą o pozostaniu pod jej opieką. Strzelec pozostaje dziekiem na całe życie, więc bardzo dobrze dogaduje się z dziećmi. Pamiętaj, tylko aby przypomnieć jej, że obiecała siedzieć z dziećmi.

Kobiety Strzelce starzeją się powoli. W wieku sześćdziesięciu lat mają energię trzydziestu. Jest nie do pomyślenia, aby rzuciły pracę i przeszły na emeryturę. Osiąga sukcesy we wszystkich swoich przedsięwzięciach, niezależnie od wieku. Z nią zawsze jest jasne, na co możesz liczyć.

Koziorożec

Dla tej kobiety jej dzieci zawsze pozostają dziećmi, bez względu na to, ile mają lat. Może nawet nazywać je dziecięcymi imionami w obecności nieznajomych, chociaż lepiej jej tak nie nazywać, ponieważ z reguły nienawidzi własnego pseudonimu.

Jeśli masz problemy, jeszcze dalej w relacji z dzieckiem, zawsze możesz liczyć na jej radę. Może nie powie ci tego, co chcesz usłyszeć. Powie, co myśli.

Musi czuć się potrzebna, inaczej nie czuje się bezpieczna. Po prostu nie jest w stanie siedzieć w domu przez cały dzień, nic nie robiąc. Najprawdopodobniej nadal pracuje, a jeśli nie, jest zatrudniona w różnych komitetach i organizacjach. Traktuje siebie z wielkim szacunkiem, a osoby wokół niej nie mniej ją szanują.

Ona zawsze robi swoje. Nie będzie jej trudno powiedzieć Ci, że popełniłeś błąd. Musisz udowodnić jej swoją wartość i kompetencje. Nigdy się nie spieszy, więc może miną miesiące, a nawet lata, zanim rozpozna Cię jako członka rodziny.

Nie próbuj jej oczarować. To nie zadziała. Najbardziej interesuje ją to, czy możesz zająć się jej dzieckiem. Nie jest zadowolona z małżeństwa swoich dzieci, więc nie obrażaj się, jeśli poprosi cię o przełożenie ślubu. Pokochasz tę kobietę, bo niekochanie jej to strata czasu. Aby wyrobić sobie opinię o Tobie, potrzebuje wyciągu z konta bankowego i bezlitosnych faktów z Twojego życia.

Wodnik

Zawsze przyjdzie ci z pomocą, kiedy się przeprowadzisz. Na pewno wypowie się na temat doboru mebli i tapet. Ale nie czuj się zobowiązany do przestrzegania jej rady. Znasz ją bardzo dobrze. Nie jest zazdrosna, a jeśli jej syn lub córka cię kocha, na pewno też cię pokocha.

Nie będzie dla ciebie surowa. Taka kobieta nie może znieść ingerowania w kłótnie innych ludzi. Będziesz musiał sam rozwiązać swoje domowe problemy. O wiele bardziej interesuje ją rozmowa niż podejmowanie ważnych i odpowiedzialnych decyzji. Jest bardzo nowoczesna, lubi teatr, kocha sztukę współczesną i alternatywną.

Uwielbia miło spędzać czas, a jeśli gdzieś z nią pojedziesz, nie będziesz się nudzić. Wodniki są bardzo inteligentne, dowcipne, miłe i towarzyskie. Na pewnym etapie życia Twoja teściowa zrobiła karierę, z której jest bardzo dumna. Nawet jeśli już nie pracuje, nie wierzy, że jej życie zostało porzucone. Oczywiście nie. Jutro taka kobieta jest zawsze bardziej podniecona niż wczoraj.

Zawsze jest gotowa pomóc poradzić sobie w najbardziej krytycznej sytuacji. Kobieta Wodnik jest najlepszą, spokojną i zrównoważoną teściową, jaką możesz sobie wyobrazić.

Ryby

Spotkawszy taką kobietę przynajmniej raz, nie można o niej zapomnieć. Ma więcej rodzinnych tajemnic niż jakikolwiek inny znak zodiaku. Ale jeśli myślisz, że chce się nimi z tobą podzielić, to głęboko się mylisz. Będzie mogła uczynić cię wyrzutkiem lub zaakceptować jako członka klanu - wszystko zależy od jej decyzji.

Jest głową rodziny. To, czy zostaniesz zaakceptowany, czy nie, zależy od pierwszego wrażenia, jakie na niej zrobisz. Jeśli masz jakieś sekrety, na pewno je z ciebie wyciągnie. Ryby nie mają sobie w tym równych. Jeśli chcesz jej zaimponować, bądź szczery. Kocha ludzi, ale nie znosi pretendentów.

Uwielbia skandale i plotki. Ma świetne nogi i uwielbia je pokazywać, kupując najmodniejsze i najpiękniejsze buty. Ma niesamowite wyczucie stylu i pięknie się ubiera. Staje się duszą każdej firmy. Jej jedyną wadą jest pasja do picia. Kiedy oczy twojej teściowej zaczną błyszczeć podejrzanie, bądź czujny i przygotuj się na problemy.

Życie obok takiej kobiety jest pełne niespodzianek. Nie czuje się twoją teściową, ale twoim najlepszym przyjacielem. Ale nie możesz jej oszukać. Ona zawsze cię widzi. Nigdy nie interweniuje w walkach rodzinnych, wiedząc, jak wrażliwe są uczucia innych ludzi. Może to stać się bólem głowy, ale lepiej kupić tabletki niż urazić taką kobietę.

Jak informował portal "Życie": W WEEKEND POGODA POTĘŻNIE ZASKOCZY POLAKÓW, TRZEBA SIĘ NAPRAWDĘ PRZYGOTOWAĆ. NAD NASZ KRAJ NADEJDZIE NIEOCZEKIWANY FRONT I PRZYNIESIE SOLIDNE OPADY

Przypomnij sobie: PEWNA GRUPA POLAKÓW MOŻE OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE. POJAWI SIĘ NOWA ULGA, KTÓRA MA ZMNIEJSZYĆ O POŁOWĘ PEWIEN PODATEK, SPORE KORZYŚCI

Portal "Życie" pisał również: MATEUSZ MORAWIECKI PODZIELIŁ SIĘ BARDZO SMUTNYMI WIEŚCIAMI. PREMIER ZAPEWNIŁ, ŻE LEGENDARNY POLAK „ZAWSZE POZOSTANIE ŻYWY W JEGO PAMIĘCI”, O CO CHODZI