Produkt, który mógł trafić na nasze stoły został skażony substancją, która ma negatywne skutki dla zdrowia. Główny Inspektor Sanitarny podjął decyzje o wycofaniu produktu ze sprzedaży w trybie natychmiastowym. Każdy, kto posiada w domu produkt musi niezwłocznie go wyrzucić.

Na oficjalnej stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego pojawiło się ważne ostrzeżenie. Chodzi o produkt, który znajduje się na sklepowych półkach – okazuje się, że nie powinniśmy po niego sięgać, gdyż może być niebezpieczny dla naszego zdrowia.

GIS przestrzega – tego produktu nie powinniśmy jeść. Trwa wycofywanie go ze sklepowych półek

Główny Inspektor Sanitarny YouTube
Główny Inspektor Sanitarny YouTube

Główny Inspektorat Sanitarny wystosował ważne ostrzeżenie do klientów. Ten produkt będzie wycofany ze sklepowych półek, nie powinniśmy go spożywać.

Chodzi o mąkę amarantusową, której producentem jest firma Bio Planet S.A. Jak się okazało w amarantusie, z którego wyprodukowana została mąka, wykryto obecność tlenku etylenu.

Wycofany produkt nosi dokładną nazwę "mąka amarantusowa bio" i wazy 400 g, jego dystrybutorem jest firma Bio Planet S.A. Ich 9-cio cyfrowe numery partii rozpoczynają się od cyfr "791".

Główny Inspektor Sanitarny YouTube
Główny Inspektor Sanitarny YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

O tym się mówi w Polsce: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA