Zespół ratownictwa medycznego wezwany do rezydencji przybył na czas, aby pomóc przy porodzie. Dziewczynka i noworodek zostali ustabilizowani i przewiezieni do Szpitala Uniwersyteckiego Marked from Valdecilla.

Skandaliczna sytuacja w dobie pandemii - czy dziecko zostało zapłodniomne pod okiem rodziców?

Podczas gdy w niedzielę dziewczynka nagle zaczęła w domu odczuwać silne bóle brzucha, matka dziewczynki szybko zaalarmowała pogotowie. Kiedy przybyli ratownicy medyczni, dziecko 12-latki było już na świecie. Wszystko, co musieli zrobić, to przeciąć pępowinę i zabrać młodą matkę z dzieckiem do szpitala.

Rodzina, której miejsce zamieszkania i tożsamość są utrzymywane w tajemnicy, chce teraz oddać dziecko do adopcji. Ojcem jest 17-letni krewny dziewczynki. Prokuratura ogłosiła śledztwo w sprawie, czy ciąża powstała w wyniku wykorzystania seksualnego.

Dziecko zaszło w ciążę zaraz po ogłoszeniu pandemii

źródło: YouTube
źródło: YouTube
źródło: YouTube

Dziecko urodziło się pod koniec ciąży, ale pozostaje na oddziale neonatologicznym, mimo że jest „w idealnym stanie” zdrowia. Matka została już wypisana ze szpitala i jest pilnowana przez Ochronę w Kantabrii. Z wyliczeń wynika, że do zapłodnienia doszło na początku pandemii, kiedy ludzie zaczęli więcej przebywać w domu.

Rodzina twierdzi jednak, że nie wiedziała, że ​​dziewczynka jest w ciąży. Po przybyciu do szpitala, placówka zawiadomiła pomoc społeczną i okazało się, że dziewczynka była już pod opieką instytucji dla małoletnich. Sprawa jest badana przez hiszpańskie Ministerstwo Spraw Publicznych.

Co o tym sądzicie? Czy lockdown przyczynił się do tych wielu "cichych" tragedii?

O tym się mówi: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości

Zerknij też tutaj: Pierogi z wiśnią. Przepis krok po kroku

Przypomnij sobie, o czym pisaliśmy ostatnio: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili