Janusza Dzięcioła znała prawie cała Polska, a wszystko to za sprawą jego udziału w pierwszej edycji popularnego programu Big Brother, który był emitowany w 2001 roku.

Mężczyzna był znany przez cały kraj!

Na co dzień mężczyzna był Komendantem Straży Miejskiej w Świeciu. Jednak po udziale w Big Brotherze zajął się polityką. W 2002 objął rolę radnego Grudziądza, a od 2007 do 2015 sprawował rolę posła z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Jak przypomina portal Super Express, rok temu dobiegły do nas tragiczne informacje o śmierci Janusza Dzięcioła. Mężczyzna kierował swoim citroenem i prawdopodobnie z powodu nieuwagi wjechał autem tuż przed nadjeżdżający pociąg. Niestety, nie przeżył zderzenia i zginął na miejscu. Cała sytuacja miała miejsce zaledwie 200 metrów od jego rodzinnego domu!

Tragiczne zdarzenie!

- Znał tę drogę na pamięć. Jesteśmy wstrząśnięci. To niemożliwe. Tylko nie on. Byli z Wiesią wspaniałym małżeństwem. Jego całym światem była wnusia – wyznała wówczas jedna z sąsiadek mężczyzny.

Po całym zdarzeniu sprawą zajęła się prokuratura. Według ich ustaleń w wypadku nie brały udziału osoby trzecie. Zarówno Janusz Dzięcioł, jak i maszynista nie mieli we krwi alkoholu czy też środków odurzających.

Śledztwo wykazało, że przyczyną śmierci Janusza Dzięcioła była nieuwaga. Prawdopodobnie mężczyzna został oślepiony przez słońce i nie zauważył nadjeżdżającego pociągu, co skończyło się dla niego tragicznie.

Źródło: viva.pl

Jak informował portal "Życie": DZISIEJSZA POGODA NIE BĘDZIE NAS OSZCZĘDZAĆ! MUSIMY LICZYĆ SIĘ Z POTĘŻNYMI PORYWAMI WIATRU! UWAŻAJCIE NA SIEBIE

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI ZDJĘCIAMI ZE SWOJEJ OSTATNIEJ IMPREZY. JAK GWIAZDA BAWI SIĘ W OBECNYCH CZASACH