Nie ulega żadnej wątpliwości, że Robert Lewandowski to najbardziej rozpoznawalny polski piłkarz. Co więcej, nie będzie żadną przesadą, jeśli stwierdzimy, że Lewy to obecnie najlepszy piłkarz na świecie.

Kwoty jakie zarabia piłkarz są ogromne!

Robert Lewandowski nieustannie odnosi sportowe sukcesy. Sam przyznaje jednak, że aby dojść do miejsca, w którym obecnie się znajduje musiał poświęcić wiele rzeczy i niesamowicie ciężko pracować. Jednak, jak doskonale wiemy – opłacało się.

Przychody Lewandowskiego powalają na kolana, bowiem są po prostu gigantyczne. Piłkarz może sobie pozwolić na posiadanie kilku mieszkań, a w jego garażu stoją auta, o których wiele osób śni przez całe życie. Okazuje się jednak, że Robert Lewandowski jest przy tym niesamowicie skromnym człowiekiem.

Czym dawniej jeździł Robert Lewandowski?

Jak podaje dział sportowy portalu Super Express, oczywiście Robert Lewandowski nie posiadał drogich aut na samym początku swojej kariery. Okazuje się bowiem, że przez długi czas nasz piłkarz jeździł bowiem Daewoo Matizem! To jednak nie koniec niespodzianek.

Okazuje się jednak, że pierwszym samochodem, jakie kupił Robert Lewandowski był Fiat Bravo. Nie ulega żadnej wątpliwości, że wiele osób zaczynało swoją przygodę z motoryzacją właśnie od takich samochodów.

Obecnie jednak w garażu piłkarza goszczą takie auta jak Lamborghini Gallardo, Audi Q7, Audi RS5 i Mercedes Benz CL63 AMG. Nie ulega żadnej wątpliwości, że to samochody z górej półki!

- Jestem normalnym człowiekiem. Nie będę chował aut w garażu w obawie, że ktoś mi zrobi zdjęcie. Ciężko zapracowałem na to, co mam. Nikomu tego nie zabrałem, nikt mi za darmo nic nie dał – wyznał Robert Lewandowski w jednym z wywiadów dla „Super Expressu".