Córka pary prezydenckiej jakiś czas temu wróciła do kraju. Do tej pory przebywała bowiem w Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała staż, który miała możliwość zrealizować w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych na świecie.

Kinga Duda postawiła na samodzielność?

Na samym początku Kinga Duda zamieszkała oczywiście z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Jednak okazuje się, że nie zagrzała tam miejsca zbyt długo. Już wiadomo gdzie postanowiła przenieść się młoda pani prawnik i ile płaci za wynajęcie mieszkania.

Jak informuje portal Jastrząb Post, informacje na temat nowego miejsca zamieszkania córki pary prezydenckiej zdradziła w jednym ze swoich ostatnich filmików Klaudia Klara. Jak się okazuje, Kinga Duda wynajęła bowiem mieszkanie od jej przyjaciółki.

- Kiedyś na topie była Kasia Tusk, pamiętamy. Kiedyś na topie była Ola Kwaśniewska, pamiętamy. Dziś na topie jest Kinga Duda – córka pary prezydenckiej. Moja koleżanka ją poznała! Takie mam znajomości w stolycy! – rozpoczęła temat Klaudia Klara.

Ile młoda prawnik płaci za wynajem?

Jak informuje youtuberka, Kinga Duda wynajęła dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Co więcej, Klaudia Klara zdradziła także ile młoda prawnik płaci za wynajem mieszkania. Jak się okazuje jest to koszt wahający się od 2,5 do 3 tysięcy złotych! Jak na warszawskie ceny mieszkań, to jest to przyzwoita cena za wynajem!

Jak widać Kinga Duda przyzwyczaiła się już do niezależności i nie chce dalej dzielić codziennego życia ze swoimi rodzicami. Nie zapominajmy jednak, że młoda prawniczka bardzo mocno wspierała Andrzeja Dudę podczas ostatniej kampanii wyborczej.