Krzysztof Jackowski nieustannie dzieli się ze swoimi widzami wizjami, jakich ma doświadczać. Na swoim kanale na portalu YouTube, często informuje fanów dokładnie o tym, co widział, a niekiedy twierdzi, że niektóre informacje zostawi tylko dla siebie.

Jak było tym razem?

Jak informuje portal o2, Krzysztof Jackowski po raz kolejny w niedługim czasie doświadczył wizji. Okazuje się, że podczas audycji live, jaką ostatnio prowadził na swoim kanale opowiedział o wynalazkach, jakie pojawią się już niebawem.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że już niedługo ludzkość będzie zdolna do podróżowania w czasie. Jak twierdzi Krzysztof Jackowski, będzie to jednak możliwe tylko wtedy, jeśli nagły rozwój technologii nie doprowadzi do zniszczenia nas samych.

Co więcej, wizjoner stwierdził, że sam chętnie wyposaży się w wehikuł czasu, jeśli tylko będą one dostępne. Jackowski wyznał, że z ogromną przyjemnością ponownie przeniósłby się do lat 90 – tych.

YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co takiego zobaczył jasnowidz?

Dodatkowo Krzysztof Jackowski podczas swojej audycji poruszył także temat innych cywilizacji. Mężczyzna nie wątpi w to, że na innych planetach i w innych układach planetarnych istnieją formy życia.

- Biorąc pod uwagę, że wiele z gwiazd ma układy planetarne, więc jest bardzo prawdopodobne, że na wielu planetach w tych układach planetarnych może istnieć życie biologiczne, a może na niektórych z nich istnieć cywilizacja taka jak nasza bądź bardziej zaawansowana – zaznaczył Krzysztof Jackowski.

Wizjoner zaznaczył, że według niego podróżowanie w czasie wiąże się z podróżowaniem po kosmosie. W takim razie, jeśli człowiek nauczy się sprawnie poruszać po wszechświecie, to mógł będzie także podróżować wstecz.

YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie": TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: EWA KASPRZYK JEST NIESAMOWICIE SZCZĘŚLIWA! POPULARNA AKTORKA PODZIELIŁA SIĘ ZE SWOIMI FANAMI RADOSNĄ NOWINĄ! KIEDY ODBĘDZIE SIĘ ŚLUB