Agnieszka Woźniak – Starak po przerwie wróciła już na stałe do mediów społecznościowych. Dziennikarka bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem i publikuje zdjęcia, na których przybliża nam swoją codzienność.

Agnieszka Woźniak - Starak opublikowała urocze zdjęcie

Jak informuje portal Jastrząb Post, Agnieszka Woźniak – Starak przyznaje, że bardzo ciężko znosi ostatni czas od kiedy zalecono ograniczenie kontaktów z powodu pandemii koronawirusa. Mimo, że dziennikarka regularnie chodzi do pracy, bowiem prowadzi program „Dzień Dobry TVN”, a także audycję radiową „Life Balance” to nadal brakuje jej swobodnego kontaktu z bliskimi.

Ostatnio na swoim Instagramie podzieliła się rozczulającym zdjęciem, na którym wyznała w jaki sposób radzi sobie z koniecznością utrzymywania dystansu społecznego. Okazało się, że największym wsparciem Agnieszki Woźniak – Starak jest jej czworonożny przyjaciel!

- Całe szczęście, że dystans społeczny nie dotyczy zwierząt, bo bym oszalała. PS. Chociaż Misza mogłaby być zadowolona – brzmi podpis pod zdjęciem, na którym dziennikarka wtula się w swojego ukochanego psiaka.

Czworonogi towarzyszą dziennikarce od zawsze!

Gwiazda jest ogromną wielbicielką zwierzaków i jej dom od zawsze pełen był czworonogów. Niedawno w jej domu pojawił się kolejny futrzak. To właśnie dzięki zwierzętom, które ją otaczają dziennikarka była w stanie pozbierać się po trudnych chwilach, jakie ostatnio przeszła i to właśnie czworonogi pomagają jej przetrwać pandemię.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że zwierzęta mają na nas zbawienny wpływ i są dla nas ogromnym wsparciem. Miłość czworonoga do człowieka jest bezwarunkowa i bezgraniczna!