Anna Karwan swój pierwszy singiel wydała w 2016 roku, jednak już wiele lat wcześniej odnosiła sukcesy. Wygrała między innymi jeden z odcinków programu „Szansa na sukces”, a także nagrała piosenkę do serialu „Hela w opałach” emitowanego w stacji TVN.

Piosenkarka zdobywa coraz większą sławę!

Rok temu pojawiła się na rynku pierwsza płyta wokalistki zatytułowana „Ania Karwan”. Od tego czasu kariera kobiety nabrała tempa.

Anna Karwan wzięła także udział w popularnym programie „Taniec z Gwiazdami”, który swoja emisję ma na antenie Polsatu. Dzięki udziałowi w show artystka zyskała jeszcze więcej fanów, a obecnie jej instagramowy profil jest śledzony przez ponad 100 tysięcy osób!

Piosenkarka bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnym życiem. Za pośrednictwem Instagrama często pokazuje niektóre pomieszczenia swojego domu. Ostatnio zamieściła na Instagramie relację ze swojej jadalni.

Fani są zachwyceni!

Jak informuje portal Plotek, jadalnia wokalistki urządzona jest bardzo stylowo. W pomieszczeniu goszczą jesienne dodatki, które sprawiają, że jadalnia jest bardzo przytulna. Sama Anna Karwan twierdzi natomiast, że do kompletnego wystroju brakuje już tylko choinki.

- Jestem prawie gotowa na Święta. Brakuje choinki – napisała gwiazda na swoim profilu.

Na zamieszczonych zdjęciach widzimy, że jadalnia jest bardzo duża. Na środku ustawiono stół, który jest idealny dla pięciu osób. Dodatkowo dookoła królują różnorodne dodatki, m.in. małe dynie i klimatyczne świeczki. Taki wystrój zachwyci niemal każdego!

Instagram: aniakarwan