Od samego początku pandemii, Edyta Górniak należała do osób, które są mocno sceptyczne, co do nowego wirusa. Jak się jednak okazuje, tym razem gwiazda poszła o krok dalej, czym mocno zirytowała pracowników ochrony zdrowia.

Edyta Górniak wywołała burzę!

Ostatnio na swoim Instagramie Edyta Górniak opublikowała live, w którym to wyraziła swoje zdanie na temat pandemii koronawirusa. Jak się okazuje, artystka uważa, że za całe zamieszanie odpowiedzialny jest Bill Gates, którego głównym celem jest depopulacja ludzkości przy pomocy szczepionek.

Edyta Górniak wyznała także, że wszystkie wprowadzone obostrzenia są podyktowane tylko i wyłącznie chęcią kontrolowania ludzi, a nie wirusem. Co więcej, artystka poleciła najlepsze według niej środki na walkę z koronawirusem.

Jak podaje portal Pudelek, Edyta Górniak uważa, że aby skutecznie ochronić się przed koronawirusem wystarczy zażywać witaminę D oraz oregano!

To jednak nie wszystkie teorie spiskowe, jakie wysnuła na swoim Instagramie artystka. Edyta Górniak uważa bowiem, że szpitale zatrudniły statystów, którzy udają, że cierpią i umierają. Według gwiazdy wszystkie stacje telewizyjne pokazują więc reżyserowane scenki, a nie prawdziwą sytuację, jaka jest obecnie w szpitalach w całym kraju.

Lekarze nie wytrzymali!

Okazuje się, że jeden z medyków nie wytrzymał takiego natłoku bzdur, jakie szerzyła artystka i postanowił natychmiast zareagować.

- Ja za to zapraszam panią na oddział zakaźny mojego szpitala w Ciechanowie. Popatrzy sobie pani na umierających statystów z COVID-19. Niech pani zmieni terapeutę i odstawi pigułki – skomentował nagranie internauta.

Co więcej, głos na temat całej sprawy zabrał w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski także lekarz Michał Domaszewski. Mężczyzna wyznał, że takim zachowaniem artystka przyczynia się w pewien sposób do załamania polskiej ochrony zdrowia.

Lekarz zaznaczył także, że chętnie zaprosi panią Edytę do pracy na Stadionie Narodowym. Wtedy będzie mogła na żywo zobaczyć, jak wygląda sytuacja i przynajmniej pomoże pracownikom medycznym, którzy już dziś znajdują się w podbramkowej sytuacji.

YouTube

Jak informował portal "Życie": DECYZJA O WPROWADZENIU LOCKDOWNU W CAŁYM KRAJU JEST NIEMAL PRZESĄDZONA? DORADCA PREMIERA ZAZNACZA, ŻE NALEŻY ZAMKNĄĆ KOŚCIOŁY

Przypomnij sobie: WPROWADZONE OSTATNIO OBOSTRZENIA ZOSTANĄ SKORYGOWANE W PRZECIĄGU KILKU DNI. WICEPREMIER WYJAŚNIŁ, O CO DOKŁADNIE CHODZI

Portal "Życie" pisał również: OGROMNE ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ! ZNANA POLSKA SPORTSMENKA CHCE POWIĘKSZYĆ RODZINĘ I ZAPEWNIĆ JEJ BEZPIECZEŃSTWO