Doskonale pamiętamy sytuację z marca, kiedy to Kasia Kowalska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jej córka Ola trafiła do szpitala i jest w bardzo poważnym stanie. W tamtej chwili, z uwagi na panującą na świecie sytuację, wszyscy fani byli niemal pewni, że Ola zachorowała na koronawirusa.

Ciężkie chwile w życiu kobiet

Kasia Kowalska poinformowała także, że jej córka została intubowana i jest w bardzo złym stanie. Artystka nie mogła się pozbierać i była przerażona.

Po jakimś czasie okazało się, że Ola zachorowała na adenowirusa. Na szczęście stan zdrowia młodej kobiety szybko się poprawił i finalnie Ola została wypisana do domu. Okazuje się jednak, że do dziś odczuwa skutki choroby.

Jak informuje portal Lelum, ostatnio córka Kasi Kowalskiej postanowiła opublikować na swoim Instagramie kilka zdjęć, które pokazują jak przebyta choroba oddziałuje na jej organizm. Szczególnie chodzi tutaj o włosy.

Ola podzieliła się z fanami tym, co przeżywa

Śledząc kolejne zdjęcia na portalu społecznościowym możemy zauważyć, że jeszcze do niedawna Ola mogła pochwalić się niesamowicie gęstymi włosami. Sytuacja po chorobie diametralnie się zmieniła. Młoda kobieta dosłownie wyjmowała sobie włosy garściami.

Obecnie Ola postanowiła obciąć włosy najkrócej jak to tylko możliwe. Co jakiś czas farbuje je na różnorodne kolory. Post poświęcony swoim zmianom spowodowanym chorobą, młoda kobieta podpisała:

- ups& downs. Be kind to yourself.

Co oznacza “wzloty I upadki. Bądź dla siebie uprzejmy”.

Pod zdjęciami natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nieustannie wspierają młodą Olę w walce z chorobą! My również trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko dobrze się skończy!

Jak informował portal "Życie": ZENEK MARTYNIUK JEST BARDZIEJ SKUTECZNY NIŻ CLEO! ZNANY WOKALISTA DISCO POLO POBIŁ GWIAZDĘ POP! CZY CLEO SIĘ POZBIERA

Przypomnij sobie: TWOJE DZIECKO NIE UCZĘSZCZA DO SZKOŁY Z POWODU PANDEMII KORONAWIRUSA? JUŻ OD DZIŚ MOŻESZ STARAĆ SIĘ O DODATKOWY ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

Portal "Życie" pisał również: OGROMNE ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ! ZNANA POLSKA SPORTSMENKA CHCE POWIĘKSZYĆ RODZINĘ I ZAPEWNIĆ JEJ BEZPIECZEŃSTWO