Adam Małysz jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sportowców w naszym kraju. Mimo, że skoczek już kilka lat temu pożegnał się z karierą to miliony Polaków nie zapomniały o jego ogromnych sukcesach.

Adam Małysz może być dumny z córki!

Nie ulega wątpliwości, że Adam Małysz był inspiracją dla wielu Polaków. Chyba każdy wspomina sukcesy naszego skoczka z łezką w oku. Obecnie Adam Małysz jest dyrektorem Polskiego Związku Narciarstwa oraz bardzo często udziela się w mediach, także społecznościowych.

Jak informuje portal Ze Stadionu, swoje zdjęcia w mediach społecznościowych chętnie publikuje też córka znanego skoczka – Karolina Małysz. Od samego początku Karolina stroniła od kamer, jednak jej instagramowe konto jest pełne zdjęć pięknej kobiety.

Niesamowita pasja młodej kobiety!

Okazuje się, że na swoim Instagramie, Karolina najchętniej dzieli się swoimi zdjęciami z podroży. Jakiś czas temu córka skoczka publikowała natomiast zupełnie inne fotki, o których przypomniała ostatnio z okazji Halloween.

Jak się okazuje, Karolina Małysz 31 października zmieniła się w mumię! Już sam strój był niesamowicie intrygujący i dopracowany. Jednak najważniejszy był przede wszystkim niesamowity makijaż, jaki młoda kobieta zrobiła zupełnie samodzielnie!

Mało kto wie, że największym hobby Karoliny jest właśnie makijaż artystyczny! Nie ulega żadnej wątpliwości, że wychodzi jej to fenomenalnie! Nie sposób odmówić Karolinie niesamowitego talentu! Czy jeszcze kiedyś zobaczymy kolejne projekty w jej wykonaniu?

Instagram: karolina_malysz

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDA MIESZKANIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ? NIE MA WĄTPLIWOŚCI, ŻE WIELE OSÓB MOŻE JEJ ZAZDROŚCIĆ TAKICH LUSKSUSÓW

Przypomnij sobie: CORAZ WIĘCEJ RODZICÓW POSTANAWIA, ABY ICH DZIECKO NIE UCZĘSZCZAŁO NA LEKCJE RELIGII. SPECJALISTA WYJAŚNIA, CO JEST POWODEM TAKIEJ DECYZJI

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDA OSTATNIA DROGA W TRAKCIE PANDEMII? SYTUACJA JEST BARDZO SKOMPLIKOWANA, WIELU KAPŁANÓW I WIERNYCH NIE ZWRACA UWAGI NA OBOSTRZENIA