Od kilku dni w całym kraju trwają protesty kobiet. Polki sprzeciwiają się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Do protestu dołączyli również mężczyźni, którzy wyrażają ogromne wsparcie dla swoich córek, żon, partnerek i sióstr. Co więcej, w akcje strajkowe angażuje się coraz więcej znanych osobistości.

Kasia Cichopek zabrała głos w sprawie protestów!

Jak podaje portal Super Express, głos na temat strajku kobiet zabrała ostatnio Katarzyna Cichopek. Aktorka przedstawiła swoje poglądy z ogromną klasą i starała się w stonowany sposób przekazać swoje uczucia.

- Dziś w Warszawie za oknem jest szaro... Mam wrażenie, że pogoda odzwierciedla dzisiejsze nastroje. Ale może musi tak być, bo to co się dzieje jest ważne i nie może przejść bez echa – napisała aktorka.

- Głos kobiet musi być wysłuchany, każdy powinien mieć prawo do własnych wyborów. Nie potrafię tylko pogodzić się z przemocą, wulgarnym językiem i wandalizmem. Pamiętajmy o empatii i wzajemnym szacunku! Nie zgubny naszej kobiecej energii, która zamiast niszczyć buduje – dodała na zakończenie Cichopek.

Post aktorki spotkał się z krytyką!

Pod postem aktorki niemal natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Część kobiet zgadzała się ze słowami Kasi Cichopek, jednak część próbowała wyrazić swoje zdanie, które jest nieco inne niż to, jakie przedstawiła aktorka.

To kwestia tego, że wszystkim już się ulało. Bycie kulturalną i grzeczną to już nie na tym etapie. Wszyscy mamy dość tego co się dzieje i trudno się temu dziwić, że złość narasta i to nie stało się z dnia na dzień – napisała jedna z obserwatorek.

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE. POLACY SPODZIEWALI SIĘ JEDNAK INNEGO KOMENTARZA ZE STRONY POLITYKA

Przypomnij sobie: KOŚCIÓŁ KATOLICKI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY W ZWIĄZKU Z NADCHODZĄCYM DNIEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ 1 LISTOPADA

Portal "Życie " pisał również: JUREK OWSIAK PONOWNIE OBIECUJE POMOC DLA POLSKICH SZPITALI! "ZGŁASZAJCIE SIĘ DO NAS" APELUJE PREZES FUNDACJI WOŚP