Emerytura to świadczenie, które według teorii ma osobom starszym zapewnić dobry byt na starość. Doskonale wiemy jednak, że w naszym kraju wysokość emerytur jest dość kontrowersyjnym tematem i wiele osób ma problemy żeby wyżyć za tak głodowe stawki. Okazuje się jednak, że problem niskiej emerytury dotyka także znane osobistości.

Ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej?

Jak informuje portal Smakosze, emerytura jaką otrzymuje była Pierwsza Dama – Jolanta Kwaśniewska praktycznie niczym nie odbiega od stawki, jaką otrzymuje spora część Polaków. Mało kto wierzy w to, za jaką kwotę musi przeżyć była prezydentowa.

Wysokość emerytury wielu osób pozostawia wiele do życzenia. Okazuje się, że w podobnej sytuacji jest sama Jolanta Kwaśniewska, która otrzymuje emeryturę w wysokości – 2500 złotych! To niesamowicie niska kwota, biorąc pod uwagę fakt, że Jolanta Kwaśniewska sprawowała rolę Pierwszej Damy.

Była Pierwsza Dama robi co może, aby zwiększyć dochody

Nic więc dziwnego, że Jolanta Kwaśniewska próbowała na wszelkie sposoby dorobić sobie do tak niskiej stawki. Pierwsza Dama prowadzi bowiem program „Lekcja stylu”, który jest emitowany na antenie TVN Style.

Dodatkowo Jolanta Kwaśniewska jest także autorką książki „Jedz zdrowo ćwicz z głową żyj szczęśliwie”, która przypadła do gustu wielu osobom zajmującym się kwestiami zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia.

- Doskonały poradnik opracowany z myślą o starszych czytelnikach, który zawiera: zasady racjonalnego odżywiania i program żywieniowy; dlaczego warto ćwiczyć – program ćwiczeń; przepisy Mistrzów Kuchni – brzmi opis książki wydanej przez Jolantę Kwaśniewską.

Źródło: amazon.com

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE. POLACY SPODZIEWALI SIĘ JEDNAK INNEGO KOMENTARZA ZE STRONY POLITYKA

Przypomnij sobie: KOŚCIÓŁ KATOLICKI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY W ZWIĄZKU Z NADCHODZĄCYM DNIEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ 1 LISTOPADA

Portal "Życie " pisał również: JUREK OWSIAK PONOWNIE OBIECUJE POMOC DLA POLSKICH SZPITALI! "ZGŁASZAJCIE SIĘ DO NAS" APELUJE PREZES FUNDACJI WOŚP