Program „Rolnik szuka żony” przyciąga przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują przygody bohaterów produkcji. Jak się okazuje w obecnym sezonie akcja dopiero nabiera tempa.

Mateusz imprezuje z pozostałymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony"

Jak informuje portal Plotek, ostatnio z programu odeszła Agnieszka, która starała się o względy Dawida. Kobieta stwierdziła jednak, że nie poczuła do bohatera niczego, co mogłoby skłonić ją do pozostania w programie.

Z programu odszedł także Mateusz, który kandydował na partnera Magdy. Zarówno Magda jak i Mateusz zgodzili się, że nie zbudują razem przyszłości. Widzowie od samego początku przeczuwali, że Mateusz nie jest chętny do szukania partnerki na stałe, ale raczej bierze udział w programie dla zabawy! Ta teoria znalazła swoje potwierdzenie!

View this post on Instagram

Absztyfikacja na wsi #rolnikszukazony

A post shared by Mateusz Kisiel (@mati_rolniq) on

W programie nawiązały się nowe przyjaźnie?

Co więcej, Mateusz sam przyznał, że zakolegował się z pozostałymi kandydatami Magdy i nieustannie mają ze sobą kontakt. Co więcej, ostatnio okazało się także, że mężczyzna blisko trzyma się też z Magdą i Agnieszką, które były kandydatkami Dawida!

- Absztyfikanci i absztyfikantki – tak Mateusz podpisał opublikikowane na Instagramie zdjęcie z pozostałymi bohaterami programu „Rolnik szuka żony”, z którymi spotkał się na piwo.

Czy fakt, że Magda pojawiła się na spotkaniu oznacza, że zrezygnowała lub też została wyeliminowana ze starań o serce Dawida? Jak jednak wygląda sytuacja w przypadku Adama oraz Pawła? Czy nadal starają się o względy Magdy?

Instagram: mati_rolniq

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE. POLACY SPODZIEWALI SIĘ JEDNAK INNEGO KOMENTARZA ZE STRONY POLITYKA

Przypomnij sobie: PROTESTUJĄCE KOBIETY DOSTAŁY JASNY SYGNAŁ OD MINISTERSTWA ZDROWIA. WALDEMAR KRASKA POSTANOWIŁ DAĆ WYRAŹNY KOMUNIKAT, CO POWIEDZIAŁ W SPRAWIE EPIDEMII

Portal "Życie " pisał również: ZAKOCHAŁA SIĘ, A MĘŻCZYZNĘ ŻYCIA ODEBRAŁA JEJ WŁASNA CÓRKA! NIEZWYKLE SMUTNA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY, ŻADNA Z NAS NIE CHCIAŁABY TEGO DOŚWIADCZYĆ